třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Byla to chřipka nedoléčená.

Přišla jsem za paní doktorkou s tím, že potřebuji něco na vykašlávání,že nemohu nic vykašlávat, protože jsem prodělala nějakou virozu a nebyla jsem ještě vyléčena a že mě boli nahrudi. ani tlak nezměřila,usoudila,že mám infarkt,nechala mě odvézt sanitkou do vojenské nemocnice,Tam mě udělali EKG ŽÁDNÝ INFARKT JSEM NEMĚLA.Po vyšetření mě poslali pěšky domů a byl sychravý den a spojení žádné ,tak jsem šla na autobus až na Letnou po vyšetření mě poslali pěšky domů ,byl sychravý den,a já sem ještě nebyla doléčena ze chřipky.A TED TRPÍM OD TÉ DOBY, NACHLADILA JSEM SI LEDVINU A TED MÁM Z TOHO NEFROPATII LEDVINY.Pak jsem sama šla na vyšetření do nemocnice pro velké bolesti ledviny a tam mě zjistili nefropatii,ještě jsem jí odevzdala nález.Ona mě nikam neposlala,že se dál léčit já nevěděla že existuje nefrologie,nic mě nevysvětlila.takže jsem už od té doby k ní nešla a neměla jsem do ted praktickou lékařku.Až před týdnem jsem se dozvěděla že už 2roky neordinuje a že pacienti byli přesunuti k jiné lékařce.Na vše mám lékařské nálezy.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o.

Velice neprijemna zkusenost,nechtela me ani prijmout misto me lekarky,kterou zastupule.Mam velke bolesti,poradila mi to,co uz cely tyden delam a nepompha to.Kdyz jsem li to rekla ,tak pry musim vydrzet nez se vrati ma doktorka z dovolene.Nakonec si rentgen radeji zaplatim.Usetrim tak 2 dny bolesti navic.Ani mi nerekla,ze to jde.Usetrim tak 2 dny bolesti navic.Velka bezohlednost !!!

Paní doktorka mě zklamala na plné čáře. Několik let jsem její stálý pacient, takový ten pacient, co přijde jen když má pomalu hlavu pod paží nebo potřebuje vyřídit nějaké formalitky do práce.
Nikdy jsem s ní neměla problém, vždy byla vstřícná a snažila se mi pomoc, poradit, ale to co předvádí poslední rok a půl, to už je trochu moc. Když za ní člověk přijde s problémem, který není sice nikterak akutní, ale potřebuje ho vyřešit, je velmi nepříjemná. nemluvně o tom, že neustále v ordinaci není, když se jí člověk pokouší dovolat (jako jsem to zkoušela poslední 14 dní), nedovolá se a sestra mu pak s úsměvem za nepřítomnosti lékaře řekne, že si měl domluvit předem po telefonu. A když nakonec člověk volá s problémem a chce se domluvit na nějakém operativním řešení, protože se k paní doktorce nemá jak dostat, ještě ho seřve do telefonu.
Takže sama za sebe a k úcty ke svému zdraví od paní doktorky opravdu odejdu, protože by tu měla být ona pro mě a i když nemá čas, dá se s pacientem po telefonu přece mluvit slušně a po něm ječet a bezdůvodně. Tohle je ale ovšem můj názor...

Spokojenost. Díky

F

Tato paní lékařka je dle mne opravdu dobrá ve svém oboru. Myslím si , že má své velké +., ale nemohu se udržet a zbavit pocitu, že ne vše je o.k. Tím zejména mám namysli, ordinační hodiny. Ty se mi nezdají být dobré. Mohl bych o tom psát až až,ale jinak jde to.

Paní doktorka je velmi profesionální, pečlivá a nezanedbá žádnou maličkost. Velice doporučuji!

Paní doktorku velmi chválím,a jsem ráda, že mám konečně dobrého praktika.Je velmi pečlivá a starostlivá.Moc jí děkuji za vyřešení mých dlouhodobých zdravotních problémů, které má bývalá doktorka neřešila.Moc děkuji.

Po zkušenostech s paní doktorkou jsem velice mile překvapená,jakou péči mi nabízí.Nic nepovažuje za banalitu,i kdyz nemam duchodovy věk.Pomohla dokonce i mé mamince,když u nás byla na návštěvě.Paní doktorku vřele doporučuji.Lucie Čermáková

Velice příjemná lékařka, s citlivým, "ženským " přístupem k pacientovi. Léčí skvěle tělo i ducha.

S paní doktorkou, ke které jsem se zaregistroval nedávno, jsem velmi spokojený. Neopisovala od mé předchozí doktorky, skutečně zjistila, co mi je, a předpsala mi léčbu, která mi konečně pomohla. Děkuji jí tímto za profesionální a přesto příjemný přístup, se kterým jsem se často nesetkával.

Paní Janě, která se diví, že ji paní doktorka neošetřila jen tak (zadarmo), bych chtěl vzkázat, že rohlíky v sámošce taky neukecá. Kromě toho vím, že paní doktorka má v ceníku i položku "ošetření neregistrovaného pacienta" (nebo tak nějak). Takže odhaduji, že paní Jana spíš nebyla ochotna zaplatit onu částku a stěžuje si, že se jí nechtělo na pohotovost, která je AŽ ve Fakultní nemocnici a kde by po ní chtěli 90 korun. Poté co jsem se o věc zajímal musím paní Janě říct, že se k ní paní doktorka chovala naprosto v souladu s tím, jak je naše zdravotnictví zorganizováno.

Paní doktorko, ještě jednou děkuji a držím Vám palce!