Praktická zubní lékařka
bří Mrštíků 38, Břeclav

Opět po delší době,super ošetření a přístup.Člověk nemá obavy z ošetření u zubaře! Paní doktorka ví přesně,co má dělat.Tak že opět maxxxx spokojenost!!!

Výborná lékařka po stránce odborné i lidské. Vřele doporučuji.
Pacientka z Břeclavi

O paní doktorce Králové mohu říci jen to nejlepší. Milá, ochotná, ve svém oboru velmi vzdělaná a zručná. Perfektní odborník a bezvadný člověk. Mohu vřele doporučit.

Paní doktorka je super.Maximální spokojenost s její prací.
DOPORUČUJI :-)

Oceňuji plné nasazení doktorky Králové, její lidský i profesní přístup k pacientovi. Mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Je to vynikající lékařka.

vždy jsem byl spokojen s kvalitním výkonem,

Po srovnání se třemi stomatology z Brna a celkové jejich neochotě vzít si mne do péče, či věnovat se mi komplexněji a ( 1 z nich působí na stomatologické klinice v Brně, ale pro nedobrou péči a při špatně ošetřeném zubu, ze kterého se pak vyklubal zánět a jiná doktorka, co mi jej musela vytrhnout, mi tuto domněnku jen potvrdila), jsem byla nesmírně šťastná, že jsem nalezla paní MUDr. Královou v Břeclavi. Osobní, pečlivý a vysoce profesionální přístup, schopnost vyjít mi vstříc a domluvit se, mne utvrdil v mém přesvědčení, že za dobrou stomatoložkou budu jezdit raději mimo jihomoravskou metropoli.
( pro srovnání- můj manžel musel zaplombování 1 zubu v Brně absolvovat na třikrát, při čemž za každou návštěvu musel platit též třikrát, navíc bez kvalitniho výsledku, a neuznání svého nároku na opravu , když mu plomba asi po 14 dnech opět vypadla)MUDr. Králová mu ten stejný zákrok udělala při jedné návštěvě a plomba mu drží dosud)Mně osobně udělala 3 zákroky na 3 zubech a jejich opravu při dvou návštěvách a naprosto perfektně.
Jsem velmi spokojená a troufám si tvrdit, že dobrého zubaře člověk pozná už jen podle toho jak mu do pusy sáhne.Děkuji. A vřele doporučuji.
Pacientka z Brna.