MUDr. Dagmar Kopečková

Židlochovice 1 adresa

Privátní zubní lékařka
Masarykova 116, Židlochovice

Umístění: Privátní zubní lékařka Jiný

Mohu jen doporučit, úžasný přístup, vysvětlení problemu, postup léčení abych nepřišla o zuby ač v nemocnici v Brně bylo řečeno vytrhat. Paní doktorka vyléčila neboť zjistila příčinu.Moc děkuji

měla jsem strašé bolesti stoličky volala jsem a bylo mě zděleno ikdyž nejsem objednaá můžu dojít a budu ve vteřiě ošetřea došla jsem kol půl osmé paní doktorka mě vůbec nevzala sestra mě pořád říkala vteřinku počkejte tak vzala dva pacienty poté tak půl hodiy probírala se svou známou dovolenou pak došla matka se dvěmi dětmi kol 10let na praventivní prohlídku ty vzala také předemnou ikdyž jsem tam v bolestech čekala přes dvě hodiny to už jsem nezvládla a vyžádala si průkaz pojišťovny zpět že půjdu na pohotovost ,tato lékařka má strašný přístup ke svým pacientům zásadně nedoporučuji !!!!!!

Paní doktorka je uplně super.Mám obrovsky strach u zubaře ale u paní doktorky to tak necítím.Je taková lidská a to se cení.

ochotná, vstřícná, starostlivá a pečlivá.

K paní doktorce chodím již 25 let, nyní i již se svým 4 letým synem, který díky ní nemá vůbec strach ze zubaře.Vždy se k nám chová mile a vstřícně. S problémem dokáže vždy poradi. Jen jediné mínus je čekací doba na preventivku. Lenka

chodím k paní doktorce od malička a nikdy jsem neměla problém a paradentózu u mě poznala okamžitě,tak nechápu ty pomluvy a listerin mi doporučuje už několik roků

Naprostá spokojenost-s přístupem, kvalitou :) i cenami. Lepší jak všichni zubaři v Brně dohromady!

To je jogické paní doktorka je jednička

co tady kecate to není pravda paní doktorka je nejlepsi doktorka a take nejlevnejsi to byste vydely v Brne tam jsou dvakrat drasí.

Q

Tato zubařka je HRŮZA A DĚS ! Nechápu že k ní může někdo chodit !!!!!!!!!!!!!!