Ordinace praktického lékaře
Štefánikova 1324, Mladá Boleslav

C

K paní doktorce jsem přešla asi před dvěma lety, kdy jsem byla nespokojená s jiným praktickým lékařem. Musím říct, že jsem dobře udělala. Paní doktorka je velice sympatická, usměvavá, ochotná, vše podrobně vysvětlí, dovede uklidnit, když člověka něco znepokojí a dělá pro spokojenost svých pacientů úplně všechno. U svého bývalého lékaře jsem byla zvyklá, že pokud chci na nějaké speciální vyšetření, musím si zajít na dané pracoviště a objednat se s tím, že to bude trvat nějakou dobu, než přijdu na řadu. U paní doktorky se tak nestalo (třeba to bylo jen výjimečně), kvůli špatnému zdravotnímu stavu jsem se měla jít objednat na vyšetření do nemocnice, ještě než jsem se však stihla zvednout z ordinace, paní doktorka už se mobilem spojila s příslušným oddělením, rovnou mě objednala a ještě přiměla doktorku z neurologie, aby našla nějaký dřívější termín (byl květen, já měla jít původně až někdy na konci července, paní doktorka mi vybojovala termín v půlce června), byla velice průbojná. Díky ní jsem se nemusela tolik stresovat, byla jsem v klidu a ještě jsem byla poučená, co se bude dít dál. Za tuhle doktorku dám klidně ruku do ohně.