Dagmar Hrabánková, zubař Nymburk

Zubař

Okružní 2160, Nymburk
Soukromá zubní ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Je mi 32 a k paní zubařce chodím už od základky. Plomby, které mi dělala jako dítěti stále drží, paní zubařka je velmi šikovná a a příjemná paní. Chodila k ní i moje babička, která rovněž byla s ošetřením nadmíru spokojená. Dnes bydlím v ústeckém kraji, ale za paní doktorkou se vyplatí i dojíždět.

Přidávám se ke kladnému hodnocením paní doktorky, i co se týče práce. Mám od ní zhotovenou celou zubní protézu. Už při prvním použití jsem ji používala skoro bez potíží. Drobné problémy s otlaky paní doktorka odstranila při následných dvou návštěvách. Výsledek: počet nutných návštěv k "doladění" protézy jen minimální, protéza kouše, netlačí, a drží v ústech bez použití nějakého lepidla. To vše nepovažuji za samozřejmé - srovnávám svou zkušenost se zhotovením předchozí protézy u jiného lékaře.

Paní doktorka je velice příjemná, citlivá a chápající, ošetření u ní probíhá vždy v příjemné atmosféře, vždy se snaží vyjít vstříc pacientovi. Navštěvuje jí celá naše rodina.

Velice milá a profesionální paní zubařka.Nebojí se jí ani dcera ani manžel!!Děkujeme.

Děkujeme za vzornou péči celé naší rodiny včetně našeho nejmenšího vnoučka. Vždy milá ochotná, velice profesionální.

Paní doktorka Hrabánková, je velice příjemná, dobrá a takřka bezbolestná lékařka. Ochotná kdykoli vás příjmou s bolestí a čekací doba při prevenci je nedlouhá.
Chodím k ní již od školy a postupně převzala také celou mou rodinu, včetně dětí.
Více takových lékařů.