Umístění: Ordinace Nemoc

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je hodná, milá a ochotná... více takových doktorů a budu k nim chodit s radostí. :-D

Velice pečlivá a ochotná lékařka.Vřele doporučuji.Když je potřeba pošle ihned na jakékoliv vyšetření.Po celou dobu cca 10 let jsem neměl problém.

Paní doktorka Havlíková u které se léčím již 6 let je velice pečlivým lékařem,která vždy hledá příčinu nemoci a vždy pomůže jak lékem tak i lidským přístupem.Mohu jedině paní doktorku všem doporučit a jistě nikdo nebude litovat.Přála bych si aby v této dnešní uspěchané době bylo takových lékařů více.Moc paní doktorce děkuji za to jaká je.napsala p.Bacílková z Poděbrad

U paní doktorky jsem poměrně krátce,ale již nyní jsme nadšená ,hlavně jejím lidským přístupem a bezesporu i profesionalitou.Jelikož jsem se stěhovala,tak jsem lékaře měnila a ona je nejlepší,co jsem kdy měla.Ochota laskavý přístup je pro mě velice důležitý,hlavně v období nemoci a nedá se srovnat s některými bezesporu kvalitními ,ale arogantními lékaři.Určitě bych neměnila a každému doporučuji.Škoda,že nemůže zastoupit všechny odory-jako je zubař a gynekolog:-)

Vzhledem k tomu že Mi vždy bez dlouhého čekání pomohla tak její práci musím jen chválit.

Paní doktorka je velice příjemná, vstřícná, je to profesionál na svém místě. Všem ji mohu vřele doporučit.

Super lékařka, ohromný profesionál, bezva ženská.

Bezva lékářka s lidským přístupem, nic nezanedbá - prostě vše, jak má být

Velice obětavá, svědomitá, profesionál na svém místě.

dobra lékařka