Praktický lékař pro dospělé
Smetanova 1244, Vsetín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná vždy pomoct a poradit. Taky sestřička je milá a příjemná. Celkově ordinaci můžu jen chválit, velká spokojenost. Zina

Na upřímné jednání pacienta reaguje paní doktorka velmi vstřícně. Jsem u ní velmi spokojena. Proislová Irena

paní doktorka je velice hodný člověk. Vždy jak mě samotnému, tak i celé rodině pomohla. Jsem jí za to hodně moc vděčný. Je vstřícná, hodná, milá, flexibilní a vždy provede svou práci velice bravurně. Nesouhlasím zásadně s komentářem, kde si daná osoba stěžuje na vyšetření paní doktorky, ale abych řekl pravdu, potkávám se denně se známými a paní doktorku se velice chválí. Prošel jsem už spoustu lékařů a mohu podotknout, že už jsem u paní Hanákové už dlouhá léta a určitě od ní nikdy neodejdu, jelikož vím, že by nikdy neudělala žádnou chybu.
Vřele všem lidem doporučuji zásadně paní MUDr.Dagmar Hanákovou!

S pozdravem a přání hezkého dne, Vám přeje Pavel

Paní doktorka se mi vždy velmi věnuje.Jsem s ní velmi spokojená.

paní doktorka je velmi vstřícná k pacientům, svoji práci dělá svědomitě a líbí se mi, že s pacientem mluví o jeho zdravotním problému a klinicky ho vyšetří, narozdíl od jiných lékařů, kteří se na pacienta ani nepodívají.

prostě NEJ

Naprostá spokojenost, dámy v ordinaci odvádí svou práci znamenitě.

Prostě fajn :)

Ke mě byla vždy vstřícná, ale vždy mi psala antibiotika. I když jsem jedny dobrala dva měsíce zpátky. Žádné vyšetření. Jen koukla do krku a napsala antibiotika. Na moje námitky nereagovala. Tak jsem šla na marodku, ale místo antibiotik jsem pila čaje a jedla vitamíny. Nebrala jsem jinak nic na nachlazení a do týdne jsem byla fit, takže já osobně už jí nevěřím.

MUDr. Hanáková mi velmi pomohla.