Ord. praktického lékaře pro dospělé
Karla Čapka 270, Krupka

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Neumi léčit, hlavně že ráda vykecava.
Nejhorší doktorka.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Dnes jsem si zašla pro předoperační vyšetření, když jsem sdělila sestře že nemůžu nastydnout, že mám příští týden nástup do nemocnice, tak byla velice arogantní… že musím čekat jako ostatní pacienti.
Řekla mi ať jdu za dveře, ať něco nechytnu , za dveřmi jsem čekala 2 hodiny na mrazu. Po 2 hodinách vymrznutí jsem to vzdala a šla do čekárny mezi nemocné pacienty. Poté mě vzali až po hodině čekání! Teď je večer a mám horečky. Velice dekuji sestře i doktorce, že byly tak arogantní a empatický.
Ikdyz to mohla mít během 5 minut vytisknuté…. Škoda mluvit.. už se tam nikdy neukazu. Hrozná neochota!

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Ordinační hodiny od 7 - 11.Proto lékařka přijede v 7.45 a začne ordinovat v 8 hodin.
Neprofesionální a arogantní přístup.
Sestra zlatíčko.

Dlouhé čekací doby.
Sestra je pomalá jak šnek.
Čekáte klidně i hodinu na injekci nebo na recept.
Stále se tam předbíhá a otravují tam "dýleři"
U doktorky Novákové, která je hned vedle, to odsejpá. To je jiná ........................

Jsem velmi spokojena,ale mam ted mensi problem,pred nejakou dobou mi asi zrejme v popazdi zarostl chloupek a nevim jak s nim ven,pomohla mi cerna mast ktera mi vytahla hnis ale co dal? prosim o radu. Jinak reakce na pani doktorku je vytecna jsem maximalne spokojena. Dekui za odpoved

Jsem spokojená jak s paní doktorou tak se sestřičkou. Vždy odcházím z dobrou náladou :-)

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Jitka z Unčína

velmi dobrá lékařka

Paní doktorka je moc milá a je prostě taková lidská.Jsem s ni spokojená.A když se někomu zdá,že není tak dobrá,tak má přeci jinou volbu.Ona umí pohladit i na duši.Pro mě je nej mám jí moc ráda.

Dle mého laického názoru asi nejlepší "praktik" u nás ve městě.