Dagmar Druckerová, praktický lékař Krupka

MUDr. Dagmar Druckerová

Praktický lékař

Karla Čapka 270, Krupka
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Dlouhé čekací doby.
Sestra je pomalá jak šnek.
Čekáte klidně i hodinu na injekci nebo na recept.
Stále se tam předbíhá a otravují tam "dýleři"
U doktorky Novákové, která je hned vedle, to odsejpá. To je jiná ........................

Jsem velmi spokojena,ale mam ted mensi problem,pred nejakou dobou mi asi zrejme v popazdi zarostl chloupek a nevim jak s nim ven,pomohla mi cerna mast ktera mi vytahla hnis ale co dal? prosim o radu. Jinak reakce na pani doktorku je vytecna jsem maximalne spokojena. Dekui za odpoved

Jsem spokojená jak s paní doktorou tak se sestřičkou. Vždy odcházím z dobrou náladou :-)

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Jitka z Unčína

velmi dobrá lékařka

Paní doktorka je moc milá a je prostě taková lidská.Jsem s ni spokojená.A když se někomu zdá,že není tak dobrá,tak má přeci jinou volbu.Ona umí pohladit i na duši.Pro mě je nej mám jí moc ráda.

Dle mého laického názoru asi nejlepší "praktik" u nás ve městě.

Paní doktorka je moc příjemná,pečlivá a svědomitá.Léčí celou naši rodinu a jsme už léta opravdu spokojeni.Je štěstí mít takovou lékařku.

Paní doktorka je velice milá, zodpovědná, pacientům se věnuje naplno, já jsem spokojená. A co se setry týče, na první pohled sice vypadá nepříjemně, ale ve skutečnosti je i ona milá a ochotná.

Lékařka možná není špatná (i když pár výhrad by se také našlo) pokud se k ní však do ordinace vůbec dostanete přes její zdravotní sestru Fišerovou, která si svou pozici už řadu let plete s pozicí hradní stráže a jejího tiskového mluvčího zároveň! Zavoláte, požadujete k telefonu lékařku a ani po důrazném apelu, že potřebujete mluvit nutně a naléhavě právě s ní - neuspějete! Přijdete na středisko, otevře Vám sestra, která se zeptá co potřebujete, doslova Vás donutí k tomu svou diagnózu sdělit všem co sedí v čekárně a v 99% případů Vás pošle domů a rozhodne za lékařku co Vám vlastně je! Nemluvě o tom, jak arogantně se chová a jak z Vás dělá idiota, a to doslova! Lékařka tak mnohdy o ničem neví. Jen si tím koleduje o problém, který nutně musí brzy díky chování sestry "vševědové", nastat. Sestra Fišerová nejen, že se velkou mírou podílí na lékařky neoblíbenosti, ale ještě jí dělá ostudu. To, že má v sobě více mouder, než její nadřízená, si totiž myslí jen ona :-)