Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šumavská 26, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nejlepší paní doktorka a teď i pan doktor Čížek.Chodim k nim už dvanáct let a jsem velice spokojená.kéž by bylo takových lékařů více.

M
Ověřeny pacient

Pokud máte nějaký problém, tak vám stejně paní doktorka nepomůže!!! S akutním problémem vás objednává a stejně vás pak pošle někam jinam. Akorát se u ní řeší KDO ,KDE a JAK.......

I
Ověřeny pacient

Paní doktorky si velice vážím a myslím si že je velice zkušená doktorka. Je pečlivá a vždycky mi s mými zdravotními problémy pomohla.

J
Ověřeny pacient

Velice hodná a dobrá doktorka.Jsem spokojená.

K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou a sestrou jsem velmi spokojen. Vždy mi pomohly. Dá se s nimi lidsky popovídat,
což je další plus.

Ověřeny pacient

Velmi špatná lékařka, která není schopná doporučit potřebnou léčbu. Pokud je člověk zdráv, dá se její poněkud "domácké" chování snést, pokud ale člověk potřebuje skutečně pomoci, je s rozumem v koncích. I s maličkostí se obrací na sestru, která, jak se zdá. je erudovanější než samotná lékařka. Způsobila mi svým přístupem mnoho problémů. Navíc čekání v ordinaci je dlouhé, navzdory tomu, že člověk musí být objednán. Kdybych měla možnost přejít k někomu jinému, udělala bych to okamžitě. Bohužel neznám dobrého praktického lékaře, který by přibíral pacienty.

Můj názor na tuto pí.lékařku je asi takový:to neni lékařka,ale uřední pracovnice poněvaž vám neurčí diagnozu ona sama ale sestřička ta vám pouze napiše neschopenku popřípadě doporučení.Ale i v tomto případě to má háček vy musíte vědět sami kam to bude poněvaž ona to nepozná.Ale dnes už je možné když přijdete do ordinace požadat pí.lékařku aby vám ukázala jaké má diplomy,osvědčení atd. takže vážení pacienti až jí opět půjdete navštívit tak se nezapomente ujistit o její opravdové schopnosti a dovednosti.Já mam totiž s ní velice špatné zkušenosti,ale co se tíče povahy je to milý člověk a opravdu si ráda s každým pacientem popovída to si myslím mi dá každý za pravdu.

Ověřeny pacient

Velmi milá a svědomitá paní doktorka i sestřička.Velmi citlivý a milý přístup k pacientům.Člověk se u nich cítí jako v rodinném kruhu.Nemohu si na nic stěžovat,se vším poradí a snaží se pomoci.

N

velice dobrá lékařka i sestřička ,musim hodnotit jenom kladně.

M

Paní doktorka i sestřička jsou velice vstřícné.Potřebovala jsem různá vyšetření,když mi bylo zle.Ochotně mi je sami vytelefonovali a zajistili tak dřívější termín,než kdybych se objednávala sama.A to člověk,když je mu špatně velice ocení.Mockrát děkuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti