Chirurg Počátky

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Díky panu doktorovi mám konečně odoperované křečové žíly,2x mi byla operace zrušena na jiném pracovišti.Po velice příjemném telefonátu a následné kontrole mi byl stanoven termín obratem,což jsem měla obrovské štestí Personál na cévním oddělení v Dačicích velice ochotný a příjemný. Žádné pooperační bolesti,začala jsem fungovat okamžitě. Kdybych ještě někdy musela na operaci žil, tak bych neváhala a šla znova k Mudr. Ceplovi. Více

Sídl. Vajgar 724, Jindřichův Hradec Mapa

Chirurgická ambulance

• Chirurg, Diabetolog, Diagnos… tik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „můžu přijít v podstatě kdykoli,vždy je ochotný,profesionální se snahou Vám co nejvíce a nejlépe pomoci o tom že je vynikající odborník ani nemluvě,více takových lidských odborníků .DOPORUČJI !!!!! Více

nám. T. G. Masaryka 44, Horní Cerekev Mapa

Ordinace chirurgické ambulance

• „S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne.. Více

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Pana doktora jsem musela vyhledat během pobytu na dovolené kvůli zranění dítěte. Přijal nás naprosto bez problémů, zdál se mi milý a pečlivý, jen jsme z důvodu velkého množství pacientů museli jako neobjednaní chvíli čekat v čekárně. Sestřička se k synovi chovala velmi hezky, neustále ho uklidňovala, byla taková maminkovská. Děkuji! Více

Nádražní 704, Počátky Mapa

Ordinace chirurgie

• „Perfektní, příjemný, lidský pan doktor. Vždy vše vysvětlí. Odborník na svém místě. Jsem mile překvapen, protože slýchávám špatné reference na táborskou nemocnici. Nejde házet všechny do jednoho pytle :) Více

• Chirurg, Anesteziolog

1 názor

„vynikající chirurg,skvělý člověk,škoda že z Pelhřimova odešel ..vřele DOPORUČUJI !!!!!!!

• Pelhřimov Mapa

Masarykova 355, Kamenice nad Lipou Mapa