PhDr.

Božena Kadubcová verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • V

  Paní doktorka je člověk s velkými zkušenostmi, profesionálním a přitom laskavým přístupem k dětem.Před mnoha lety nám pomohla radou s problémy se synem, a vnučka, která k paní doktorce dochází od dvou let, nikdy neměla problémy se paní doktorce svěřit i s problémy, o kterých jinak nechtěla mluvit.Paní dokterka má její i naši plnou důvěru.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Filip Abramčuk
  Filip Abramčuk
  Psycholog
  Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice
  Velice profesionalní a vstřícný přístup, pad doktor je opravdu odborník na svém místě, perfektní výsledky již po… Více

  Taťána Šindelková
  Taťána Šindelková
  Psycholog
  U Tří lvů 294/4, České Budějovice
  S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci. Více

  Vlasta Roušalová
  Vlasta Roušalová
  Psycholog
  U Tří lvů 4, České Budějovice
  Paní doktorka V.Roušalová je výborná lékařka, chodím k ní již více než 5let. Mně móc pomohla a klaním se před… Více

  Kristýna Drozdová
  Kristýna Drozdová
  Psychiatr, Psycholog
  Havlíčkova 34a, Jihlava

  Kateřina Bartošová
  Kateřina Bartošová
  Psycholog, Psychoterapeut
  Havlíčkova 34a, Jihlava
  Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  3

  Obecné skóre
  10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • J

   Dobrý den, soudil jsem se o syna a náhle matka předložila lékařskou zprávu paní Kadupcové a nestačili se jsme divit (já i opatrovník- ODSPUD ). Paní Kadupcová o mě, jako o otci,bez problému napsala, že jsem dlouhodobě užíval drogy. Kde na to přišla? Naopak matka mého syna, která byla v šestém měsíci těhotenství chycena při řízení bez řidičského oprávění a pod vlivem pervitinu a pervitin brala prokazatelně do poloviny osmého měsíce, byla paní Kadupcovou hodnocena pozitivně a píše, že matka brala pervitin pouze v počátku těhotenství. Polovina osmého měsíce těhotenství je podle ní počátek těhotenství? Píše, jak matka spolupracovala s lékaři a přitom u soudu matka nebyla schopna doložit ani jednu lékařskou zprávu od gynekologa. A vrchol všeho byl, když jsem paní Kadupcovovou navštívil a požádal ji o vysvětlení, tak mi bylo řečeno , ,,Já si můžu psát co chci ". Paní Kadupcová je asi písařka a ne, dětský psycholog, když každému napíše, co chce. Paní Kadupcová by se měla věnovat s profesi důchdce.

  • M

   Tato paní je důchodkyně, která si jednou týdně přivydělává v ordinaci. Čekali jsme na vyšetření přes 3 měsíce se synem, když bylo potřeba jeho prožité trauma řešit co nejdříve. Vůbec neřešila problém, téměř nevyslechla matku dítěte o co se jedná a neustále se ptala, co vlastně chceme řešit..?! S dítětem byla sama 2 minuty a bylo slyšet, jak jí 3 leté dítě zpívá a odpovídá, co je to za barvu. Poté si nás bez dítěte posadila do ordinace a recitovala, že si máme hrát doma pexeso a navlékat kuličky na šňůrku.!!! Problém žádný neviděla. Nakonec konstatovala, že už k ní nemusíme chodit. Absolutně neprofesionální přístup, čekárna také velmi diskutabilní, jelikož je tam vše slyšet a hlavně, tato dáma by měla užívat důchodu a přenechat profesi mladším kolegům, kteří se dále vzdělávají ve svém oboru. Za nás vůbec nedoporučujeme. Zbytečná ztráta času a energie!

  • J

   Mám zkušenost s paní doktorkou, velmi nepříjemnou. Její dva posudky k soudu si odporovali a soud samozřejmě postavil rozsudek na tom , který se mu hodil, zájem dítěte zde vůbec nehrál roli.

  • K paní doktorce jsem chodila s dcerou od 5 let jejího věku, po skoro 4 leté péči paní doktorky jsem po konzultaci z naší dětskou lékařkou byla nucena vyhledat pomoc u dětského klinického psychiatra s podezřením na ADHD syndrom. Musím upřimně přiznat, že léčba paní doktorky neměla žádný efekt, paní doktorka mě neustále uklidňovala, že je vše v pořádku a že dítě je "pouze" velmi zvídavé a temperamentní! Naše dětská doktorka nám pomohla i bez specializace mnohem víc. Rozhodně nedoporučuji.

   Březinová

  • zpočátku se zdálo, že s paní psycholožkou bude dobrá spolupráce a mému dítěti opravdu pomůže, proto mě překvapila její laxnost, když dítě opravdu problém prožívalo a ona situaci víceméně bagatelizovala s tím, že je to problém matky a ne dítěte. Dítě bylo následně hospitalizováno. Nepomohla dítěti ani mně jako matce, která byla ve složité situaci a věděla, že dítě není v pořádku, proto jsem ji navštívila jako odbornici. ZKLAMALA MĚ SVÝM PŘÍSTUPEM.

  • Dobrý den, ve svých 19 letech jsem měla psychické problémy kvůli expříteli. Vyhrožoval,sledoval me...atd. Musela mě hlídat policie.... panický strach a stres přetrvával rok, tak jsem šla pro radu. Paní doktorka na mě vystartovala v bílém plášti,dala mi vyplnit 100 let staré testy a pak řekla ať piju meduňku a soustředím se na škoku místo na chlapy.To bylé vše

  • V

   Paní doktorka je člověk s velkými zkušenostmi, profesionálním a přitom laskavým přístupem k dětem.Před mnoha lety nám pomohla radou s problémy se synem, a vnučka, která k paní doktorce dochází od dvou let, nikdy neměla problémy se paní doktorce svěřit i s problémy, o kterých jinak nechtěla mluvit.Paní dokterka má její i naši plnou důvěru.

  • P

   JE VÝBORNÁ mému synovi moc pomáhá a ten jí má rád,je uzavřený a své starosti nerad říká......co k paní doktorce docházíme je otevřenější a já už vím,jak mu pomoci

  • M

   S PRACÍ TÉTO phdr-kadubcové-boženy-psycholog-české budějovice.jsem velice spokojená,dětem pomůže z jakým koliv problémem,je vstřícná,ochotná a s dětmi to umí a pěkně si s nima popovídá.

  • I

   Jsem spokojená, navštívili jsme jí se synem, když začali problémy s chováním ve škole. Po vyšetření zhodnotila, že neshledává nic vážného a že se vše srovná, že je to přechod z dětství do světa dospělých a sám s tím bojuje / ve zkratce /.
   Již k ní na pravidelné schůzky nechodíme, ale myslím, že ani synovi nedělalo problém k ní chodit.
   Paní doktorku chválím, ale přeji si, abychom jí už nemuseli vyhledat. Samozřejmě z toho důvodu, že snad nebudeme potřebovat pomoc odborníka.