Božena Kadubcová, psycholog České Budějovice

PhDr. Božena Kadubcová

Psycholog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Senovážné nám. 2, České Budějovice
Ordinace klinické psychologie pro děti

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Dobrý den, soudil jsem se o syna a náhle matka předložila lékařskou zprávu paní Kadupcové a nestačili se jsme divit (já i opatrovník- ODSPUD ). Paní Kadupcová o mě, jako o otci,bez problému napsala, že jsem dlouhodobě užíval drogy. Kde na to přišla? Naopak matka mého syna, která byla v šestém měsíci těhotenství chycena při řízení bez řidičského oprávění a pod vlivem pervitinu a pervitin brala prokazatelně do poloviny osmého měsíce, byla paní Kadupcovou hodnocena pozitivně a píše, že matka brala pervitin pouze v počátku těhotenství. Polovina osmého měsíce těhotenství je podle ní počátek těhotenství? Píše, jak matka spolupracovala s lékaři a přitom u soudu matka nebyla schopna doložit ani jednu lékařskou zprávu od gynekologa. A vrchol všeho byl, když jsem paní Kadupcovovou navštívil a požádal ji o vysvětlení, tak mi bylo řečeno , ,,Já si můžu psát co chci ". Paní Kadupcová je asi písařka a ne, dětský psycholog, když každému napíše, co chce. Paní Kadupcová by se měla věnovat s profesi důchdce.


M
Ověřeny pacient

Tato paní je důchodkyně, která si jednou týdně přivydělává v ordinaci. Čekali jsme na vyšetření přes 3 měsíce se synem, když bylo potřeba jeho prožité trauma řešit co nejdříve. Vůbec neřešila problém, téměř nevyslechla matku dítěte o co se jedná a neustále se ptala, co vlastně chceme řešit..?! S dítětem byla sama 2 minuty a bylo slyšet, jak jí 3 leté dítě zpívá a odpovídá, co je to za barvu. Poté si nás bez dítěte posadila do ordinace a recitovala, že si máme hrát doma pexeso a navlékat kuličky na šňůrku.!!! Problém žádný neviděla. Nakonec konstatovala, že už k ní nemusíme chodit. Absolutně neprofesionální přístup, čekárna také velmi diskutabilní, jelikož je tam vše slyšet a hlavně, tato dáma by měla užívat důchodu a přenechat profesi mladším kolegům, kteří se dále vzdělávají ve svém oboru. Za nás vůbec nedoporučujeme. Zbytečná ztráta času a energie!


J
Ověřeny pacient

Mám zkušenost s paní doktorkou, velmi nepříjemnou. Její dva posudky k soudu si odporovali a soud samozřejmě postavil rozsudek na tom , který se mu hodil, zájem dítěte zde vůbec nehrál roli.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila s dcerou od 5 let jejího věku, po skoro 4 leté péči paní doktorky jsem po konzultaci z naší dětskou lékařkou byla nucena vyhledat pomoc u dětského klinického psychiatra s podezřením na ADHD syndrom. Musím upřimně přiznat, že léčba paní doktorky neměla žádný efekt, paní doktorka mě neustále uklidňovala, že je vše v pořádku a že dítě je "pouze" velmi zvídavé a temperamentní! Naše dětská doktorka nám pomohla i bez specializace mnohem víc. Rozhodně nedoporučuji.

Březinová


Ověřeny pacient

zpočátku se zdálo, že s paní psycholožkou bude dobrá spolupráce a mému dítěti opravdu pomůže, proto mě překvapila její laxnost, když dítě opravdu problém prožívalo a ona situaci víceméně bagatelizovala s tím, že je to problém matky a ne dítěte. Dítě bylo následně hospitalizováno. Nepomohla dítěti ani mně jako matce, která byla ve složité situaci a věděla, že dítě není v pořádku, proto jsem ji navštívila jako odbornici. ZKLAMALA MĚ SVÝM PŘÍSTUPEM.


Ověřeny pacient

Dobrý den, ve svých 19 letech jsem měla psychické problémy kvůli expříteli. Vyhrožoval,sledoval me...atd. Musela mě hlídat policie.... panický strach a stres přetrvával rok, tak jsem šla pro radu. Paní doktorka na mě vystartovala v bílém plášti,dala mi vyplnit 100 let staré testy a pak řekla ať piju meduňku a soustředím se na škoku místo na chlapy.To bylé vše


V

Paní doktorka je člověk s velkými zkušenostmi, profesionálním a přitom laskavým přístupem k dětem.Před mnoha lety nám pomohla radou s problémy se synem, a vnučka, která k paní doktorce dochází od dvou let, nikdy neměla problémy se paní doktorce svěřit i s problémy, o kterých jinak nechtěla mluvit.Paní dokterka má její i naši plnou důvěru.


P

JE VÝBORNÁ mému synovi moc pomáhá a ten jí má rád,je uzavřený a své starosti nerad říká......co k paní doktorce docházíme je otevřenější a já už vím,jak mu pomoci


M

S PRACÍ TÉTO phdr-kadubcové-boženy-psycholog-české budějovice.jsem velice spokojená,dětem pomůže z jakým koliv problémem,je vstřícná,ochotná a s dětmi to umí a pěkně si s nima popovídá.


I

Jsem spokojená, navštívili jsme jí se synem, když začali problémy s chováním ve škole. Po vyšetření zhodnotila, že neshledává nic vážného a že se vše srovná, že je to přechod z dětství do světa dospělých a sám s tím bojuje / ve zkratce /.
Již k ní na pravidelné schůzky nechodíme, ale myslím, že ani synovi nedělalo problém k ní chodit.
Paní doktorku chválím, ale přeji si, abychom jí už nemuseli vyhledat. Samozřejmě z toho důvodu, že snad nebudeme potřebovat pomoc odborníka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti