Božena Černochová, pediatr Třebíč

Božena Černochová

Uložit

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kubišova 1271, Třebíč
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem moc spokojená, chodím k ní se svýma dvěma dcerkama a vše probíhá naprosto vpořádku. Milá, příjemná, vše mi vždy vysvětlí, ikdyž se ptám třeba třikrát :-) Já ji rozhodně doporučuji


K paní doktorce jsem chodila od narození. Jak se chovala tehdá nevím, ale žiju, atk se to asi dařilo. Ovšem když jsem asi v 15-ti letech dostala mononukleozu a podle ní simulovala a neustále ji navštěvovala a ona stále mlela svoji.Dočkala jsem se pouze paralenu a posléze, když už to máma nevydržela, hospitalizaci na infekčním oddělení, kde jsem si poležela a oslabenou imunitu a únavový sindrom jsem si udržela asi ještě dva roky poté. Od paní doktorky jsem okamžitě odešla k jiné (to samé, možná horší) a jediné co mě mrzí, že to nebylo v dnešní době, kdy každý každého žaluje a chce odškodné. V rom případě by asi paní doktorka zaplatila, zavřela a neobtěžovala jiné pacienty svoji neochotou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Podle mně je dobrá, příjemná k pacientům, vybavená čekárna..


K paní doktorce chodím se dvěma dětmi a jak se říká nehoní se, všechno jsem si vyběhala sama,jakmile jsem se domáhala doporučení k odbornému lékaři, byl problém, že to není potřeba, ale bylo/řeč,ortoped atd/

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Paní doktorka je nejlepší kterou znám je fakt hrozně milá a poradí se vším


P

K paní doktorce chodím s dětmi od jejich narození, mám tři děti a paní doktorku mají velice rády, vždy byla a je velice ochotná, vše vysvětlí, maminky uklidní a k dětem se chová velice mile, má s nima trpělivost a je ochotna jim naslouchat. Sama za sebe můžu říct, že s paní doktorkou jsem velice spokojena a mé děti jí mají moc rády.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme se svými dětmi od jejich narození.Máme 4 děti a s paní doktorkou jsme byli vždy spokojeni. Milá, úpřímná, ochotná a přesná.Jenom mě zaráží reakce některých lidí,jak čtu v hodnocení.Zkrátka doporučuji paní doktorku všem.


J

K paní doktorce jsem chodila s dcerou a byla jsem nucena odejít, neboť opakovaně nepoznala u dcery zápal plic a několikrát mě nařkla z nepořádku doma,když byla dcera oteklá od poštípání. Prý máme doma blechy. Nakonec to byla alergie na hmyzí bodnutí. Nechci pomlouvat, ale aní její přístup k dětem se mi vůbec nelíbil. Proto po narození syna jsem raději odešla k jinému lékaři. Nemohla jsem riskovat život svých dětí díky jejím špatným diagnozám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Chodím k paní doktorce s dětmi od jejich narození a jsem moc spokojená. Je hodná, příjemná a vždy ochotná. Pokud mohu hodnotit, myslím, že i po odborné stránce je paní doktorka výborná. Moje děti se u ní nebály ani neoblíbených očkování a braní krve. Ví zkrátka jak na ně.


H

K paní doktorce jsem chodila jako dítě, dnes je pacientem můj syn. Jsem velice spokojená,paní doktorka je příjemná, starostlivá. V případě potřeby přijede i ve večerních hodinách domů, konzultace po telefonu jsou také bez problémů. Všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti