T. G. Masaryka 495, Frýdek-Místek
Krevní centrum s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Pan MUDr.Boris Bubeník je víc než doktor a člověk-je to BŮH! Každý kdo ho zná a měl možnost se osobně u pana doktora vyšetřit,tak musi uznat,že to je vážně pan doktor s velkým D,prostě je to BŮH. Vždy rád každému dobře poradí a doporuči ty nejlepší léky a způsob léčby.Kéž by takových doktoru s velkým srdcem bylo více! Pane doktore,at se Vám stále daři a přeji Vám osobně ,ale i celému Vašemu kolektivu hodně pevného zdraví a úspěchu! Váš věrný pacient. Herák R.

Z mých zkušeností je to špičkový doktor. Ale pravda, slyšel už jsem i názory, že schválně předepisuje drahé a zbytečné léky, aby jste utráceli peníze v jeho lékárně.

Nicméně mi moc pomohl.

Jeden z dobrých doktorů

Navštěvuji pana MUDr. Borise Bubeníka již pěknou řádku let a nemohu si na něj vůbec stěžovat. Je to špičkový diagnostik, který se o mě vždy perfektně postaral. Jsem s ním velice spokojená a neměnila bych.

Pokud budete chtít navštívit MUDr. Bubeníka, zapomeňte na návštěvy jiných lékáren, než je ta jeho. Pokud to přesto chcete risknout, budete respektovat léčbu, ale ne povinnost návštěv ve výše uvedené lékárně, může se Vám také stát, že Vás lékař jednoduše vyškrtne ze seznamu svých pacientů. A když si dovolíte něco namítnout, může se Vám stát, že Vás lékař pošle na psychiatrii s tím, že u Vás patrně propuká nějaká psychická nemoc. Takže dobře važte své činy. Jinak jako lékař je tak zlatý střed.