Bendlova 1780, Kladno
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Je to vynikajici pediatr...nic lepsiho me deti ,o ktere se vzdy vzorne starala a nic nezanedbala-ba naopak :-) potkat nemohlo...vrele doporucuji

Velmi dobrá paní doktorka, snaží se nezanedbat žádnou prkotinu, věří pacientům, má úžasný přístup. Jen pozor, pokud si člověk na něco stěžuje, tak se pak nesmí divit, že to ona řeší :)

Nad volbou pediatričky jsem hodně přemýšlela ještě v době, kdy byla dcerka ještě v bříšku (místo abych chodila k té nejbližší). Jsem moc ráda, že jsem vybrala právě doktorku Hubkovou. Všechno hezky vysvětlí, a k miminkům se chová moc mile a šetrně. Podle reakcí starších dětiček, které se jí vůbec nebojí, jsem si jistá, že paní doktorka Hubková byla opravdu dobrá volba. Líbí se mi, že se paní doktorka snaží jít na bacily nejprve bezpečnou přírodní cestou, místo aby na každou rýmu nasadila ihned antibiotika. Navíc mi při mastitidě prstu pomohla homeopatiky :-)

Nejlepší dětská lékařka. Díky ní studuji medicíu! :D

Paní doktorka je vlastně pediatr i mé maminky.... takže ji známe opravdu dost dlouho a je opravdu super. Jaký koliv problém vyřeší a je moc hodná. Martina

Dětská doktorka v tom nejlepším slova smyslu. Chodila jsem k paní doktorce já, sestra, neteř a teď i moje děti. Nikdy se moje děti nebojí jít k paní doktorce a vždy se tam velice těší. Také sestřičky, které měla, byly vždy velmi příjemné a nynější sestřička je také super. Paní doktorka je člověk s velkým srdcem, ale samozřejmě je také "přísná". Vždyť se jedná o zdraví našich dětí!! Jsme moc rádi, že ji máme.

Nejlepší paní doktorka co může být.Člověk, co nepřestane být člověkem, i když má titul a takových je sakra málo... Je velmi zkušená, pro děti dělá vše co je v jejich silách a o věcech navíc ani nemluvě.Nedovedu si představit chodit s dětmi jinam. I když jsme se odstěhovali,nadále dojíždíme a jinak to z naší strany nebude. Je to náš zachránce v každém slova smyslu.Mohu jen doporučit!!!Soňa a spol.:-)

Nemohu si pomoci, ale od této paní doktorky jsem odešel. V dětství mě léčila jakým si sirupem na kašel tak dlouhu, až jsem skočil v nemocnici s ohromnou sedimentací. Píchali mi každý den penicilín, nemám na to pěkné vzpomínky.

O

Skvělá paní doktorka s neopakovatelným vztahem k dětem i rodičům. Její přístup k pacientům je profesionální a lidský zároveň. Má skvěle vybavenou ordinaci a diagnostikuje nemoci či neduhy na přístroji, který má jako jediná dětská doktorka v ČR.

Dobrý den, toto je vynikající dětská pediatrička. Vždy jsou u ní na prvním místě děti a snaží se nic nezanedbat. Má krásnou ordinaci, kam se děti rádi vrací. Děti z paní doktorky nemají strach jako se to děje jinde. Kéž by bylo takových doktorů více. Zdravím.