Praktický lékař pro děti a dorost
Bendlova 1780, Kladno

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku jsem si vybrala na základě přečtených recenzí. Zdála se mi profesionální a zkušená. Nicméně, po několika měsících musím konstatovat, že jsem zklamaná. Po x návštěvách, kdy jsem si stěžovala, že běžné "prdíky" našeho miminka se horší, že dítě v podstatě nespí, nejí, řve bolestí a ještě se přidal silný průjem, mě paní doktorka odbyla s tím, že má prostě špatné trávení, že jí budu dávat něco na průjem a že si s ní ještě užiju (což mě tedy opravdu psychicky "podpořilo"). Už jsem to nevydržela a oslovila jiného lékaře, abych si poslechla jiný názor. Nová paní doktorka po obdržení stejných informací ihned dítěti odebrala krev, druhý den byly výsledky a diagnóza je, že neumí trávit bílkoviny kravského mléka a tudíž ho nesmí pít. Proto ty šílené bolesti, pláč a naprosté nechutenství. Dostali jsme nové, speciální mléko, já jsem sama na dietě bez kravského mléka (stále kojím), dáváme příkrmy a o 14 dní později je stav naprosto normální. Dítě spí, jí s chutí a vůbec nepláče. To několikatýdenní peklo jsme si mohly ušetřit, kdyby paní doktorka Hubková odebrala dítěti krev. Vím, že alergie se z krve dá poznat těžko, ale distolerance už ano. Navíc jsem se paní doktorky Hubkové několikrát ptala, zda to nemůže být alergie, ale bylo mi sděleno, že alergie vypadá jinak. Dále se mi nelíbilo, že v ordinací paní Dr. Hubkové není moc z časových důvodů prostor na nějaké dotazy a diskuze. Měla jsem vždy připravený list s otázkami (pár otázek začínajícího rodiče se mi jeví jako adekvátní), ale vždy jsem měla prostor třeba na 1, 2 otázky a už se zase řešil jiný pacient, telefon apod. Většinou jsem také dostala jen instrukce bez vysvětlení. Když se mě doma manžel zeptal A proč? to máme takto dělat, tak jsem řekla, že vlastně nevím, že mi to takto nařídila paní doktorka. U nové paní doktorky jsem strávila v ordinaci 40 minut (a to má v čekárně taky velký frmol), vše mi sama podrobně vysvětlila a byl i prostor na otázky. Musím říct, že se mi u nové paní doktorky dost ulevilo.

Je to vynikajici pediatr...nic lepsiho me deti ,o ktere se vzdy vzorne starala a nic nezanedbala-ba naopak :-) potkat nemohlo...vrele doporucuji

Velmi dobrá paní doktorka, snaží se nezanedbat žádnou prkotinu, věří pacientům, má úžasný přístup. Jen pozor, pokud si člověk na něco stěžuje, tak se pak nesmí divit, že to ona řeší :)

Nad volbou pediatričky jsem hodně přemýšlela ještě v době, kdy byla dcerka ještě v bříšku (místo abych chodila k té nejbližší). Jsem moc ráda, že jsem vybrala právě doktorku Hubkovou. Všechno hezky vysvětlí, a k miminkům se chová moc mile a šetrně. Podle reakcí starších dětiček, které se jí vůbec nebojí, jsem si jistá, že paní doktorka Hubková byla opravdu dobrá volba. Líbí se mi, že se paní doktorka snaží jít na bacily nejprve bezpečnou přírodní cestou, místo aby na každou rýmu nasadila ihned antibiotika. Navíc mi při mastitidě prstu pomohla homeopatiky :-)

Nejlepší dětská lékařka. Díky ní studuji medicíu! :D

Paní doktorka je vlastně pediatr i mé maminky.... takže ji známe opravdu dost dlouho a je opravdu super. Jaký koliv problém vyřeší a je moc hodná. Martina

Dětská doktorka v tom nejlepším slova smyslu. Chodila jsem k paní doktorce já, sestra, neteř a teď i moje děti. Nikdy se moje děti nebojí jít k paní doktorce a vždy se tam velice těší. Také sestřičky, které měla, byly vždy velmi příjemné a nynější sestřička je také super. Paní doktorka je člověk s velkým srdcem, ale samozřejmě je také "přísná". Vždyť se jedná o zdraví našich dětí!! Jsme moc rádi, že ji máme.

Nejlepší paní doktorka co může být.Člověk, co nepřestane být člověkem, i když má titul a takových je sakra málo... Je velmi zkušená, pro děti dělá vše co je v jejich silách a o věcech navíc ani nemluvě.Nedovedu si představit chodit s dětmi jinam. I když jsme se odstěhovali,nadále dojíždíme a jinak to z naší strany nebude. Je to náš zachránce v každém slova smyslu.Mohu jen doporučit!!!Soňa a spol.:-)

Nemohu si pomoci, ale od této paní doktorky jsem odešel. V dětství mě léčila jakým si sirupem na kašel tak dlouhu, až jsem skočil v nemocnici s ohromnou sedimentací. Píchali mi každý den penicilín, nemám na to pěkné vzpomínky.

Skvělá paní doktorka s neopakovatelným vztahem k dětem i rodičům. Její přístup k pacientům je profesionální a lidský zároveň. Má skvěle vybavenou ordinaci a diagnostikuje nemoci či neduhy na přístroji, který má jako jediná dětská doktorka v ČR.