Adresa

Ambulantní gastroenterologie
Cimburkova 31/407, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil

Nejsem lékař ,tak nechci hodnotit odbornost,ale své pocity,dojmy a zkušenost.Za 3 roky co jsem tuto ordinaci navštěvoval jsem měl pocit,že veškeré zákroky kolonoskopie jsou prováděny tak jak mají být a snášel jsem bolest i nepříjemné zákroky ,samozřejmě i poplatky za injekci,za rajský plyn(neznám přesný název).Vše vypadalo ,že je v pořádku.Po 3 letech paní doktorka konstatovala,že mám velký polyp ,který odstranit nemůže.Za ty 3 roky to neviděla,nebo nepoznala!S tím nálezem jsem odešel na specializované pracoviště v jedné pražské nemocnici.Divili se,že jsem tam přišel tak pozdě,že ten polyp musel vznikat delší dobu a ne měsíc,nebo měsíce. Jejich verdikt byl pro mne v první chvíli zdrcující.Musím na operaci,kde mi zmíněný polyp odstraní.Výsledek zkrácení tlustého střeva o 30 cm ,13 dní v nemocnici ,kde se o mne skutečně vzorně starali,žádné poplatky,žádná bolest při předoperační kolonoskopii ani po tom.Operace se podařila 2 dny na ARO ,6 dní na JIP ,5 dní na lůžkovém oddělení.Vše dopadlo dobře,jen ta 20 cm jizva na břichu bude připomínat jak hloupý jsem byl když jsem ty 3 roky věřil,že jsem zvolil toho nejlepšího lékaře.Kdo nechce trpět bolestí a nejistotou,že je vše v pořádku tak se této ordinaci zdaleka vyhněte.Ušetříte čas,peníze,nervy a budete mít jistotu,že ten váš zdravotní problém zde nezbabrají. Žižkovák.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Nedoporučuji, přístup sestry i paní doktorky byl velice neprofesionální. Po telefonickém kontaktu se sestrou jsem měla přijít na konzultaci...nikdo se se mnou ale nebavil, nemají prý čas a na chodbě se vás ptají na velmi citlivé zdravotní problémy! Po chvíli strávené v čekárně jsem si přišla jak v nějaké fabrice!!! Přirovnala bych to až k dnešním řemeslníkům,kteří si toho berou moc a pak nemají čas se pořádně věnovat jedné zakázce!!! A také přes dveře slyšíte skoro všechno, i třeba jak tam chudáci staří lidé, nechávají "maličkosti" pro personál!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už léta a za tu dobu si nemohu na nic a nikoho stěžovat. Jak ona, tak její sestra (bohužel už bývalá) byly velmi příjemné a milé a dokonce i takový zákrok jako kolonoskopie se dal pod jejich vedením vydržet. I když jsem zazmatkovala a dala si díky astmatu ne zcela vhodnou anestezii, pomohly mi překonat moje problémy s dýcháním a vyšetření bylo dokončeno v pohodě.


I
Ověřený profil

Pani doktorka je mila a profesionalka...To ze gastroskopie neni prijemna vec snad vi kazdy ne?Za to tezko muze doktor...pani doktorka i sestry se chovaly citlive a neustale pomahaly a radily co a jak.Pani doktorka Pokorna si vyslechla veskere potize a vysledky sdelila v ordinaci a to velice trpelive......Take ocenuji pristup co nejmene leku,tj spise bylinky,kapicky atd....Ja sem byla nadmiru spokojena a vrele doporucuji!Ivana


V
Ověřený profil

Dnes 22.7.jsem byl u paní doktorky na kolonoskopii a po přečtení zdejších recenzí jsem šel s obavami. Proto jsem byl velice mile překvapen jak chováním, tak bezbolestným zákrokem paní doktorky i sestřičky bez použití anestetik. Zákrok byl bezbolestný, takřka jsem nic necítil, ústní výsledek mě byl sdělen v ordinaci. Paní doktorka ochotně vysvětlila co dělat následující dny, jakou stravu jíst a její přístup byl naprosto profesionální. Na další vyšetření se mám dostavit cca 1-2 roky a půjdu bezstarostně. Dle mých zkušeností mohu jen doporučit.


L
Ověřený profil

Přesně jak popisují lidé pode mnou, neuvěřitelné chování, neuvěřitelně necitlivá, výsledky mi sdělila také na chodbě, při popisu potíži mi připadalo jako by se mi vysmívala, určitě nedoporučuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tyhle lidi nemají ve zdravotnictví co dělat, lépe by se hodila někam kde nebude mít kontakt s lidmi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřený profil

Z vlastní zkušenosti tuto lékařku nikomu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Necitlivé zacházení při gastroskopii (nebyla mi nabídnuta žádná anesthesie a při velkých až nesnesitelných bolestech jsem musela vyslechnout komentáře jako bych byla hysterická a neukázněná
školačka)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Vysoka profesionalita pani doktorky totez sestricky.
Absolvovala jsem oboji vysetreni.Gastroskopii jsem ani nevnimala, Kolonoskopie byla desna, muj prah bolesti je velmi vysoky, nicmene meli v ambulancii histerku a i tak se chovali profesionalne. Muzu vrele doporucit. Do budoucna pro mne kolono iba v narkoze.


Chodím k paní doktorce již delší dobu a jak přístup paní doktorky tak i sestřičky je vždy profesionální, na úrovni, příjemný a vstřícný. Nemluvě o tom, že mi svými radami bez zbytečné chemie dokázala paní doktorka zlepšit zdravotní stav.


Došlo k chybě, zkuste to znovu