Ord. praktického lékaře pro dospělé
J. E. Purkyně 270, Most

Vynikající lékař, vždy příjemná, milá a ochotná. Vždy si najde čas prohodit i nějaké to slovíčko mimo zdravotní problémy pacienta avšak ne na úkor dalších čekajících pacientů. Vždy tak akorát. Jen tak dál paní doktorko!

PANÍ DOKTORKA NEMÁ CHYBU.JAKO LÉKAŘKA,JAKO ČLOVĚK.

Absolutně NEDOPORUČUJI! Mrzí mě, že přes všechny tyto pozitivní komentáře musím přispět negativním. Věřte, že bych byla ráda, kdybych nic takového psát nemusela, ale toto mi nedá. Paní doktorce "vděčíme" za úplně zbytečnou smrt naší babičky (73 let) jinak vždy zdravá, bez větších potíží. Babička šla 3x po sobě k paní doktorce, kde si stěžovala na zhoršené dýchání, přičemž poslední dny nemohla ujít ani 3 metry, dýchání jí působilo značné a bolestivé potíže. A diagnóza paní doktorky? "Musíte zhubnout a více chodit." Po delším naléhání babička byla poslána na rentgen plic a pí. Konášová sdělila, že se jedná o embolii a poslala babičku, ať si jde lehnout do nemocnice. Už jen to, že při embolii pošle starého člověka samotného po nemocnici o něčem svědčí. K našemu "překvapení" byl na plicním babičce diagnostikován TĚŽKÝ, OBOUSTRANNÝ ZÁPAL PLIC! Ten mimochodem pí. Konášová nepoznala z rentgenu a považovala ho za již zmíněnou embolii. Babiččin zápal byl v tak pokročilém stádiu, že už nebylo pomoci. Zemřela po chvíli na ARO, kde sám lékař potvrdil, že se jedná o zcela zbytečnou smrt! Stačilo prý přijít o něco dříve a vše se dalo vyléčit. Kdyby paní doktorka babičku IHNED po stížnostech s obtížným dýcháním poslala na vyšetření a neodmítla ji s tím, že má zhubnout, mohla tu babička s námi být!
Paní doktorka celé naší rodině způsobila velkou psychickou újmu, kvůli své nedbalosti! A ačkoli nejsme pomstichtiví lidé, paní doktorka musí za své pochybení a způsobenou smrt nést následky. Nikomu z nás nejde o peníze, babičku nám to nevrátí, ale aspoň se něco podobného nestane dalším pacientům. Proto na vás apeluji, nenechte se odbýt a trvejte si na vyšetření při jakékoli potíži či podezření! Podepisovat se zde nebudu, myslím, že paní doktorka sama velmi dobře ví o koho se jedná..

Vynikající lékařka, je to má lékařka již 18. rok, vždy ochotná.Díky ní jsem byl před lety konečně správně vyštřen a začal jsem být správně léčen. Předchozí obvoďák, tzv. závodní lékař by mě přived leda do hrobu.

super přístup k pacientovi

Opravdu skvěla P. doktorka pokažde mi řekla co a jak a tak to i bylo super ,,,nemužu si stežovat ,,

Výborný diagnostik, ochotná a vstřícná lékařka

Vemi dobrá příjemná pomuže, poradí, napraví vždy jsem s ošetřením spokojený.

Paní doktorka i setřička jsou opravdu profesionálky.

Jsem spokojená, jen ta čekací doba mě drtí...