Praktický lékař pro dospělé
K nemocnici 2306, Kladno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvěla sestra i paní doktorka vždy přijemna laskavá a profesionalni.Pokazdé mi višla vstric a lecba kterou mi naordinovala byla uspěsna.

Umístění: jiné místo LPS

Toto hodnocení píši za svého těžce postiženého syna. Bohužel jsem s ním byla nucena navštívit pohotovovost. Stěžoval si na problémy s močením a bolestmi v podbříšku. Sestra vyzkoušela moč testovacím proužkem a po chvíli bezradným krčením rameny zkonstatovala že asi nic....doktorka se syna zeptala zda ho bolí břicho a na invalidním vozíku mu ho v sedě zmáčkla, když přitakal, pátrala dál, klepla ho do ledvin, zeptala se zda ho to bolí, když řekl že ano, tak mu řekla aby vyplázl jazyk, na to jsem řekla že to nedokáže, dělala že neslyší. Všechno "vyšetření"mu prováděla v sedě na vozíku přes oblečení. Zkonstatovala že se jedná o střevní virózu. Když jsem jí řekla že to asi těžko, že žádné zažívací potíže nemá, tak prý teprve něco doběhne. V životě jsem větší ignorantku nezažila a to jsem toho zažila už docela dost. Chudáci stařečci a stařenky v DD. Myslím že by si měly ZP zkontrolovat za co platí tééto lékařce úhrady.

Tuto paní doktorku absolutně nedoporučuji, bohužel pokud jdete na pohotovost do nemocnice, pak možnost volby není. Pohotovost jsem navštívila kvůli teplotě, kašli a bolesti na hrudi. Řekla mi ať si vezmu Paralen a příště nikam nechodím, že na mě nic nevidí. Jak už zde bylo zmíněno, paní doktorku musí pojišťovny milovat, nechce dělat vyšetření z krve/moči a léky předepisovat také odmítá. Bohužel ani v ordinaci příliš nevyšetřuje, tak krátký poslech dechu jsem ještě nezažila. Nakonec jsem se domohla alespoň crp testu a následně jsem se opět dohadovala o recept na atb. Jedna zkušenost mi bohatě stačila a doufám, že pokud budu muset navštívit pohotovost, tak budu mít štěstí na lepšího doktora.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc

Zkušenost s paní lékařkou, píši za naši babičku. Lékařku absolutně nedoporučujeme. Babičce bylo zle, bolelo jí tělo, měla silnou rýmu, bolest v krku, ztráta hlasu, silný kašel a bolest na plicích. Paní doktorka jí nasadila penicilin, poslechla a poslala jí domů. Babičce se projevily vedlejší účinky z léků. Navíc se jí po 14 ti dnech léčby paní doktorky stav zhoršil. Lékařka jí jen řekla, že příbalové letáky píší právníci, předepsala ji jiný lék, ani si babi neposlechla plíce a řekla jí, ať na kontrolu ani nechodí, že má jen zadní rýmu a ať si koupí kapky do nosu, že za týden bude dobrá. Když jsme viděli v jakém je babi stavu, vzali jsme ji na ORL, kde jiný lékař okamžitě rozpoznal hnisavý zánět dutin,navíc katar hrtanu a průdušnice. Ihned babi předepsal jinou léčbu. Kdyby se nechala léčit paní doktorkou, nevím jak by to dopadlo. Babi přechází k jinému lékaři. Tuto lékařku nedoporučuji...

Umístění: jiné místo Ošetřování v DD Švermov

Paní "doktorka" je i praktický lékař v DD Švermov. Bohužel se zde žijící pacienti, většinou špatně pohybliví či úplně nepohybliví, nemohou a neumí bránit. Ordinuje od stolu, aniž by viděla pacienta. Takže při obtížích s dýcháním a výrazným kašlem vzkáže, ať si koupí Mucosolvan a Paralen. Za 2 dny na to odvezla pacienta RZ s zápalem plic. Při silných bolestech v krku vyjímečně dojde za pacientem, lehce nahlédne a opět pouze rada " to je virová angína, kupte si Neoangin a na horečky Paralen". Poslat na odborné vyšetření neexistuje, pokud ho zařídíte rodičům sami, tak odmítá napsat sanitu - pro ležícího imobilního pacienta !!! Nevím zda takto šetří pojišťovnám finance, neboť z 90% nakonec dojde k výraznému zhoršení stavu, a pak se řeší voláním RZ a hospitalizací v nemocnici.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vzdy mi ochotne pomohla a poradila.Poslala me na vsechny vysetreni co jsem potrebovala.Za me vynikajici doktorka

Tak je pravda,ze moc receptu nepise.Spis poradi jakou medecinu,kapky si koupit.Taky me dostalo,kdyz me strasne boleli zada,myslela sem ze me posle na masaze jak sem si najivne myslela,ale nastalo se tak.Na moji otazku proc me tam neposle odpo.ste drobounka a stihla jeste by vas zlomili coz me dostalo a nezmohla sem se na slovo.Mam 163cm a 53kg.Ale na druhou stranu kdyz sem mela problem s brichem poslala me 2x do nemocnice na vysetreni.

Z paní doktorky musí mít pojišťovny velkou radost, jak jim šetří peníze. V životě mě neposlala na žádné specializované pracoviště - ať už jsem potřebovala vyšetření na ortopedii, na kardiologii, nebo na ORL. Údajně se mnou stejně nikde nic neudělají.
Taky mi snad nikdy nenapsala žádné léky, ať už jsem měla podezření na boreliozu, nebo když sem měla angínu - se vším musím pak večer na pohotovost, aby se člověk domohl alespoň ATB. Važená "paní doktorka" maximálně napíše na papírek ať si koupíte Echinaceu nebo klokáte Vincentku. Opravdu záslužná práce.