Odborný lékař interní a gastroenterol.
Žižkova 2379, Karviná

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi dobrý lékař, vstřícný, přátelský, usměvavý. Měla jsem obrovský strach z vyšetření ( transnasální gastroskopie ). Pan doktor mě uklidnil, vše vysvětlil, na veškeré dotazy v klidu odpověděl. Pacienta neodbyde. Je úžasný !
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi i sestřičce v jeho ordinaci v Mephacentru Ostrava za jejich péči a přístup k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji všem.
Děkuji.
Hečková

Velmi dobrý lékař. Několik let mě trápily bolesti břicha. Nikdo mi nepomohl a to jsem prošel několik lékařů. Nakonec jsem se na internetu dočetl o tom, že pan doktor provádí gastro vyšetření jemnější metodou, takže jsem ho vyzkoušel. Až přístup pana doktora mě uklidnil a hlavně jeho odborné vyšetření, ve kterém odhalil příčinu mých problémů. Podotýkám, že mne nevyšetřoval jako první...Několikaletá bolest břicha byla odhalena, již rok mohu normálně žít. Nejsem z Ostravy, dojíždím k panu doktorovi cca 100 km a určitě se to vyplatí! Sestřička velice sympatická, milá a ochotná. Mohu všem upřímně ze srdce doporučit.

Velmi dobrá, svědomitá lékařka

Solidní práce, vstřícný a přátelský.

Lékař to není špatný. Je vidět že se snaží léčit. U některých nemocí je bohužel léčba pořád stejná tekže mu stejně nezbyde než jenom zvyšovat dávky léků. Je vidět, že je na něj vyvíjen externí tlak, aby pacientům neumožnil zažádat si o důchod..., bohužel :-(

Měla jsem problémy se žaludkem,které mi pomohl pan doktor vyléčit.Kdybych o něm věděla dřív a že ta jeho léčba pomůže,byla bych k němu přišla dřív.Děkuji.

Působí pozitivně na pacienta. Přistupnou formou mu všechno vysvětlí a učinně pomáhá zdolat nemoc, Má na úrovni diagnostickou aparaturu. Je lidský a úpřímný.

Vše se snaží vyřešit úsměvem, no lékař je slabý a navíc je líný. Na všechno píše jenom jeden-dva stejné léky. I tak mně nepomohli,pak jsem změnila lékaře,který moje problémy vyřešil.I atestační zkoušky pri Dr.Bendito neudělal napoprvé a jezdil na ně do omrzení každým rokem...

Vyborny dokor

ale kua s duchodcema se hodně vykecává :-)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Ze spani mne probudilo ze mam zvratky nebo nake stavy neni to nic prijemneho az sem se dusil proc tomu tak je?.

Dobrý den ,
žadejte vyšetření v Gastroenterologické ambulanci.
BN.

MUDr. Bendito Garcia N'dua

Dobrý den, už rok mám problém s příjmem potravy, jsem po operaci brániční kýly, pod žebry na levé straně se mi udělala bulka. I přez to, že jím jak dvouleté dítě, nejím maso ani uzeniny mám vyšší hodnoty železa (38), bilirubinu (41) a cholesterol 7,15. Jediné co mi řekl obvodní lékař, že to je divné. Necítím se už delší dobu dobře, špatně se mi dýchá a po každém jídle mám bolesti žaludku a levé ruky. Může mi někdo něco poradit? Děkuji Irena

nechte si vyšetřit v Gastroenterologické ambulanci.
S pozdravem. Ndua

MUDr. Bendito Garcia N'dua