Bendito Garcia N'dua, internista Karviná

MUDr. Bendito Garcia N'dua

Internista Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Žižkova 2379, Karviná
Odborný lékař interní a gastroenterol.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
L
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař, vstřícný, přátelský, usměvavý. Měla jsem obrovský strach z vyšetření ( transnasální gastroskopie ). Pan doktor mě uklidnil, vše vysvětlil, na veškeré dotazy v klidu odpověděl. Pacienta neodbyde. Je úžasný !
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi i sestřičce v jeho ordinaci v Mephacentru Ostrava za jejich péči a přístup k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji všem.
Děkuji.
Hečková


A
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař. Několik let mě trápily bolesti břicha. Nikdo mi nepomohl a to jsem prošel několik lékařů. Nakonec jsem se na internetu dočetl o tom, že pan doktor provádí gastro vyšetření jemnější metodou, takže jsem ho vyzkoušel. Až přístup pana doktora mě uklidnil a hlavně jeho odborné vyšetření, ve kterém odhalil příčinu mých problémů. Podotýkám, že mne nevyšetřoval jako první...Několikaletá bolest břicha byla odhalena, již rok mohu normálně žít. Nejsem z Ostravy, dojíždím k panu doktorovi cca 100 km a určitě se to vyplatí! Sestřička velice sympatická, milá a ochotná. Mohu všem upřímně ze srdce doporučit.


Velmi dobrá, svědomitá lékařka


Solidní práce, vstřícný a přátelský.


Ověřeny pacient

Lékař to není špatný. Je vidět že se snaží léčit. U některých nemocí je bohužel léčba pořád stejná tekže mu stejně nezbyde než jenom zvyšovat dávky léků. Je vidět, že je na něj vyvíjen externí tlak, aby pacientům neumožnil zažádat si o důchod..., bohužel :-(


Měla jsem problémy se žaludkem,které mi pomohl pan doktor vyléčit.Kdybych o něm věděla dřív a že ta jeho léčba pomůže,byla bych k němu přišla dřív.Děkuji.


Působí pozitivně na pacienta. Přistupnou formou mu všechno vysvětlí a učinně pomáhá zdolat nemoc, Má na úrovni diagnostickou aparaturu. Je lidský a úpřímný.


Vše se snaží vyřešit úsměvem, no lékař je slabý a navíc je líný. Na všechno píše jenom jeden-dva stejné léky. I tak mně nepomohli,pak jsem změnila lékaře,který moje problémy vyřešil.I atestační zkoušky pri Dr.Bendito neudělal napoprvé a jezdil na ně do omrzení každým rokem...


Vyborny dokor


T

ale kua s duchodcema se hodně vykecává :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Ze spani mne probudilo ze mam zvratky nebo nake stavy neni to nic prijemneho az sem se dusil proc tomu tak je?.

  Dobrý den ,
  žadejte vyšetření v Gastroenterologické ambulanci.
  BN.

  MUDr. Bendito Garcia N'dua

 • Dobrý den, už rok mám problém s příjmem potravy, jsem po operaci brániční kýly, pod žebry na levé straně se mi udělala bulka. I přez to, že jím jak dvouleté dítě, nejím maso ani uzeniny mám vyšší hodnoty železa (38), bilirubinu (41) a cholesterol 7,15. Jediné co mi řekl obvodní lékař, že to je divné. Necítím se už delší dobu dobře, špatně se mi dýchá a po každém jídle mám bolesti žaludku a levé ruky. Může mi někdo něco poradit? Děkuji Irena

  nechte si vyšetřit v Gastroenterologické ambulanci.
  S pozdravem. Ndua

  MUDr. Bendito Garcia N'dua

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti