Žižkova 2379, Karviná
Odborný lékař interní a gastroenterol.

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi dobrý lékař, vstřícný, přátelský, usměvavý. Měla jsem obrovský strach z vyšetření ( transnasální gastroskopie ). Pan doktor mě uklidnil, vše vysvětlil, na veškeré dotazy v klidu odpověděl. Pacienta neodbyde. Je úžasný !
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi i sestřičce v jeho ordinaci v Mephacentru Ostrava za jejich péči a přístup k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji všem.
Děkuji.
Hečková

Velmi dobrý lékař. Několik let mě trápily bolesti břicha. Nikdo mi nepomohl a to jsem prošel několik lékařů. Nakonec jsem se na internetu dočetl o tom, že pan doktor provádí gastro vyšetření jemnější metodou, takže jsem ho vyzkoušel. Až přístup pana doktora mě uklidnil a hlavně jeho odborné vyšetření, ve kterém odhalil příčinu mých problémů. Podotýkám, že mne nevyšetřoval jako první...Několikaletá bolest břicha byla odhalena, již rok mohu normálně žít. Nejsem z Ostravy, dojíždím k panu doktorovi cca 100 km a určitě se to vyplatí! Sestřička velice sympatická, milá a ochotná. Mohu všem upřímně ze srdce doporučit.

Velmi dobrá, svědomitá lékařka

Solidní práce, vstřícný a přátelský.

Lékař to není špatný. Je vidět že se snaží léčit. U některých nemocí je bohužel léčba pořád stejná tekže mu stejně nezbyde než jenom zvyšovat dávky léků. Je vidět, že je na něj vyvíjen externí tlak, aby pacientům neumožnil zažádat si o důchod..., bohužel :-(

Měla jsem problémy se žaludkem,které mi pomohl pan doktor vyléčit.Kdybych o něm věděla dřív a že ta jeho léčba pomůže,byla bych k němu přišla dřív.Děkuji.

Působí pozitivně na pacienta. Přistupnou formou mu všechno vysvětlí a učinně pomáhá zdolat nemoc, Má na úrovni diagnostickou aparaturu. Je lidský a úpřímný.

Vše se snaží vyřešit úsměvem, no lékař je slabý a navíc je líný. Na všechno píše jenom jeden-dva stejné léky. I tak mně nepomohli,pak jsem změnila lékaře,který moje problémy vyřešil.I atestační zkoušky pri Dr.Bendito neudělal napoprvé a jezdil na ně do omrzení každým rokem...

Vyborny dokor

ale kua s duchodcema se hodně vykecává :-)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Ze spani mne probudilo ze mam zvratky nebo nake stavy neni to nic prijemneho az sem se dusil proc tomu tak je?.

Dobrý den ,
    žadejte vyšetření v Gastroenterologické ambulanci.
    BN.

MUDr. Bendito Garcia N'dua

• Dobrý den, už rok mám problém s příjmem potravy, jsem po operaci brániční kýly, pod žebry na levé straně se mi udělala bulka. I přez to, že jím jak dvouleté dítě, nejím maso ani uzeniny mám vyšší hodnoty železa (38), bilirubinu (41) a cholesterol 7,15. Jediné co mi řekl obvodní lékař, že to je divné. Necítím se už delší dobu dobře, špatně se mi dýchá a po každém jídle mám bolesti žaludku a levé ruky. Může mi někdo něco poradit? Děkuji Irena

nechte si vyšetřit v Gastroenterologické ambulanci.
    S pozdravem. Ndua

MUDr. Bendito Garcia N'dua