Beata Podholová, praktický lékař Mladá Boleslav

Praktický lékař Více

U penzionu 1324, Mladá Boleslav
Ordinace praktického lékaře

Názory

dobrá diagnostička,ale náladová a nepříjemná a to už trvá dost dlouho!!- nevím jak ostatní ,ale když vejdu do ordinace a pozdravím,tak mám pocit,že snad ani neodpoví,pokud nejsem vyléčená za jednu návštěvu ,tak hned mě pošle jinam a už při další návštěvě řekne: no je to chroniký,mě to ale nepomůže.chodím tam opravdu nerada možná o to jde p.doktorce,abych neobtěžovala

Chtěla bych vyslovit že jsem nesmírně ráda za celou naší rodinu že právě k paní doktorce Beátě Podholové chodíme.Je velmi pečlivá a ochotná,takřka rodinný lékař.
Moc ji za vše děkujeme Lédlová

zkušena,dobrej diagnostik,empativni.

paní doktorku si pochvaluji hlavně pro její preciznost a pečlivost
se kterými přistupuje k lidskému zdraví a jsem ráda že léčí celou naší famílii.
Má veliké znalosti,které ohodnocují i jiní lékaři.
Všem bych přála mít tak vynikajícího lékaře .Tak taková je paní dr.Beáta Podholová.S radostí píši toto ohodnocení.Jen více takových odborníků.
Jančárková S

Moc milá paní doktorka, a nejspíš díky tomu má čekárnu stále plnou a trochu dýl se tam čeká

doporučuji

paní doktorka je výborná diagnostička,ale i velmi vstřícný a pohodový člověk.Jsem s ní nadmíru spokojená.

Také M.Koubková i všichni synové děkují za vzornou péči.

Velmi příjemná paní doktorka,vstřícná a ochotná pomoci i nad rámec svých povinností.Vždy profesionál a výborný diagnostik.Nikdy,přestože k ní chodí mnoho lidí a stále je plná čekárna,nedá najevo nezájem,pracuje vždy s úsměvem a plným nasazením.A to není opravdu tak často k vidění.

Vstřícná, ochotná, dobrá diagnostička.