Ordinace praktického lékaře
U penzionu 1324, Mladá Boleslav

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Sestra arogantni k pacintum a neochotna,navšteva u doktorky spiše otravuje .Když prijdete dostanete vynadáno proč nevolate.Ikdyž jste akutni pripad mate se objednat což nechapu to chovani.Doktorka je posledni dobu neochotna pomáhat pacientum neni co dodat ,je to tam hrozny nedoporučuju odešel jsem hned jak mi řekla do oči když se vam to nelibi jdete si kam chcete.takhle se profesionalni lekař nema chovat .Zkušenost špatna bohužel.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka byla v minulosti zlatá. Poslední roky ji pacienti obtěžují, její slova, "co zase potřebujete" popřípadě "už jste tu zase" v případě, kdy člověku je 57 let a není mu dobře příliš nepovzbudí...........

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Když jsem k lékařce přecházela, byla skvělá teď bych k ní už nešla. Absurdní přístup, nepříjemná, neochotná. Pokud nic extra nepotřebujete vše je ok, ale jakmile se stane, že jste náhodou více nemocní je to katastrofa.

dobrá diagnostička,ale náladová a nepříjemná a to už trvá dost dlouho!!- nevím jak ostatní ,ale když vejdu do ordinace a pozdravím,tak mám pocit,že snad ani neodpoví,pokud nejsem vyléčená za jednu návštěvu ,tak hned mě pošle jinam a už při další návštěvě řekne: no je to chroniký,mě to ale nepomůže.chodím tam opravdu nerada možná o to jde p.doktorce,abych neobtěžovala

Chtěla bych vyslovit že jsem nesmírně ráda za celou naší rodinu že právě k paní doktorce Beátě Podholové chodíme.Je velmi pečlivá a ochotná,takřka rodinný lékař.
Moc ji za vše děkujeme Lédlová

zkušena,dobrej diagnostik,empativni.

paní doktorku si pochvaluji hlavně pro její preciznost a pečlivost
se kterými přistupuje k lidskému zdraví a jsem ráda že léčí celou naší famílii.
Má veliké znalosti,které ohodnocují i jiní lékaři.
Všem bych přála mít tak vynikajícího lékaře .Tak taková je paní dr.Beáta Podholová.S radostí píši toto ohodnocení.Jen více takových odborníků.
Jančárková S

Moc milá paní doktorka, a nejspíš díky tomu má čekárnu stále plnou a trochu dýl se tam čeká

doporučuji

paní doktorka je výborná diagnostička,ale i velmi vstřícný a pohodový člověk.Jsem s ní nadmíru spokojená.