Praktický lékař
náměstí T. G. Masaryka 323, Chotěboř

ok

Paní doktorka je pravý člověk na svém místě. Myslím, že za tu praxi má bohaté zkušenosti a dokáže každému poradit a pomoct. Naše rodina k ní chodí už třetí generaci a nikdy nebyl žádný problém. A myslím si, kdyby byla špatná doktorka, jak tu dost lidí píše, tak asi nebude mít každý den narvanou čekárnu, což se o kolegovi Dr. Tur... říct nedá. A co se tíče sestřičky. Paní Čermáková je příjemná a velice ochotná. Nikdo asi nemá dobrou náladu 365 dní v roce. A navíc pokud se jí lidi kolikrát ptají na úplný hovadiny. TUTO ORDINACI VŘELE DOPORUČUJI!!!

svědomitá zodpovědná příjemná

Chování paní doktorky Nejedlé považuji za nevyzpytatelné. Při jedné návštěvě se k pacientovi chová korektně a příjemně, při další mu návštěvu dokáže znepříjemnit tak, že si pacient říká :"že jsem raději nezůstal doma". Výsměch doktorky nad laickým pohledem pacienta v jeho přítomnosti považuji za zcela neprofesionální. Nehodnotím její lékařské dovednosti, pouze přístup k pacientům, který se mi nelíbí.

Č

Velká spokojenost. Na chování setry je co zlepšit.

Po přečtení dosavadních hodnocení, lze dát za pravdu všem. Paní doktorka je vcelku zodpovědná dokáže být i přívětivá, ovšem dle momentální nálady, jejíž projevy ne vždy zvládá. Pak dojde na "seřvání ode dveří" či zjevně neochotné jednání s pacientem. To lidé, kteří hledají pomoc
vnímají velmi citlivě a napříště s návštěvou otálejí a jdou k lékaři s pocitem, že obtěžují, či se jen bojí vyhubování za domělý přestupek v léčbě,životosprávě etc.
Jak již bylo zmiňováno "vada na kráse" je v osobě Libušky /kamarádky/jinak sestry Čermákové
nezanedbatelná. "Libuška" je náladová víc než paní doktor a její "počkejtesi" a "vemte si galoše-návleky" brebentěné kadencí kulometu a braní přednostně svých známých to je vlastně jádro toho, co lidem na Dr Nejedlé vadí nejvíc. Dlužno dodat, že i paní Libuška umí být příjemná, ale většinou mimo ordinaci.

Velmi dobrá a ochotná lékařka .Vyléčila mi běhen 6týdnů žaludečnín vředy ,ktré jsem měl prokozatelně zjištěné na vojně .nyní bez bolestí a vřed nádherně zajizven .

Pani doktorka je velmi ochotná a schopná lékařka. Kdykoli potřebuji alespoň poradit tak pomůže. U ní bych nic neměnila, bohužel má její ordinace velkou vadu na kráse a to v sestře, ta by měla změnit své chování ke všem klientům paní doktorky. Znám spoustu lidí které dohnala až k slzám i když potřebovali opravdu pomoc.

Jak můžete něco takového napsat o člověku, který dělá pro svoje pacienty všechno co může.