Barbora Hrabálková, gynekolog Brno

Gynekolog

Kubíčkova 8, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Paní doktorka byla velice trpělivá protože mimisek se nechtěl vůbec ukázat a až na 4ty pokus se to povedlo, pečlivá, příjemná, úsměv na závěr byl velmi upřímný.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Prevence a jiné problémy

Paní doktorka je mou první lékařkou, proto nemohu srovnat s jinými. Nicméně: Na první prevenci v životě jsem šla k ní, na dnešní poměry již v pokročilém věku (prostě ne hned v 15), protože mám strach z takovýchto vyšetření. Měla pochopení, všechno mi vysvětlila a vyšetření mě ani nebolelo. Vyléčila mi jeden problém, další teď řešíme. Vždy má milé a příjemné vystupování. Mohu jen doporučit. :-)

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Bolesti bricha

Paní doktorka mě důkladně vyšetřila, vše vysvětlila, měla pochopení i pro to, že jsem nechodila na prevenci, protože mám strach z lékařů a nezlobila se. Potíže se zlepšily a přesvědčilo mne to, že příště si ten čas na prevenci u ní už udělám.

Umístění: jiné místo Utz ve 20tt

Na,dalsi utz se chci teto pani doktorce vyhnout pokud možno.pro me velice bolestivé vyšetření a to necekam.první dite,takze jsem odchazela s bolestivym briskem az me bylo zle a strachem o miminko.ani me nenechala vydechnout kdyz videla jak moc tlaci a me to boli az jsem vykrikla.pro me dnes stresujici zazitek a bez obrazku miminka.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka má velice příjemné vystupování. Pacientovi vše pečlivě vysvětli a ochotně zodpoví všechny dotazy. Více takových!

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10

Paní dr. Hrabálková má dobrý přístup, příjemná, rozpoznání poporodních problémů, včasná léčba. za mě super.

Velmi příjemná, empatická doktorka. Zodpovídá dotazy, vysvětlí. Vyšetření bylo příjemné, moc se mi líbilo, jak mi vysvětlovala ultrazvuk. Měla jsem dlouho problémy s výtokem a dobře mi doporučila léčbu (s předchozí gynekoložkou jsem se dobrého výsledku nedobrala). A jemný smysl pro humor je u doktora taky neocenitelný!
Mrzí mě, že mě neprovede těhotenstvím - dočetla jsem se teď, že odešla na mateřskou. Paní doktorce Hrabálkové přeji hodně zdraví a štěstí!

Moje současná doktorka, se kterou jsem moc spokojená. Vždy mi všechno vysvětlí, poradí, snaží se vyřešit, maximálně vstřícná a ochotná. Nemám obavy se jí na cokoliv zeptat, protože vím, že se mi dostane profesionální odpovědi. Moc díky za všechno :)