Barbora Hrabálková, gynekolog Brno

MUDr. Barbora Hrabálková

Gynekolog

8 názorů

Uložit


Adresa

Kubíčkova 8, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Paní doktorka byla velice trpělivá protože mimisek se nechtěl vůbec ukázat a až na 4ty pokus se to povedlo, pečlivá, příjemná, úsměv na závěr byl velmi upřímný.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Prevence a jiné problémy

Paní doktorka je mou první lékařkou, proto nemohu srovnat s jinými. Nicméně: Na první prevenci v životě jsem šla k ní, na dnešní poměry již v pokročilém věku (prostě ne hned v 15), protože mám strach z takovýchto vyšetření. Měla pochopení, všechno mi vysvětlila a vyšetření mě ani nebolelo. Vyléčila mi jeden problém, další teď řešíme. Vždy má milé a příjemné vystupování. Mohu jen doporučit. :-)


E
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Bolesti bricha

Paní doktorka mě důkladně vyšetřila, vše vysvětlila, měla pochopení i pro to, že jsem nechodila na prevenci, protože mám strach z lékařů a nezlobila se. Potíže se zlepšily a přesvědčilo mne to, že příště si ten čas na prevenci u ní už udělám.


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Utz ve 20tt

Na,dalsi utz se chci teto pani doktorce vyhnout pokud možno.pro me velice bolestivé vyšetření a to necekam.první dite,takze jsem odchazela s bolestivym briskem az me bylo zle a strachem o miminko.ani me nenechala vydechnout kdyz videla jak moc tlaci a me to boli az jsem vykrikla.pro me dnes stresujici zazitek a bez obrazku miminka.


R
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka má velice příjemné vystupování. Pacientovi vše pečlivě vysvětli a ochotně zodpoví všechny dotazy. Více takových!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10

Paní dr. Hrabálková má dobrý přístup, příjemná, rozpoznání poporodních problémů, včasná léčba. za mě super.


Ověřeny pacient

Velmi příjemná, empatická doktorka. Zodpovídá dotazy, vysvětlí. Vyšetření bylo příjemné, moc se mi líbilo, jak mi vysvětlovala ultrazvuk. Měla jsem dlouho problémy s výtokem a dobře mi doporučila léčbu (s předchozí gynekoložkou jsem se dobrého výsledku nedobrala). A jemný smysl pro humor je u doktora taky neocenitelný!
Mrzí mě, že mě neprovede těhotenstvím - dočetla jsem se teď, že odešla na mateřskou. Paní doktorce Hrabálkové přeji hodně zdraví a štěstí!


K
Ověřeny pacient

Moje současná doktorka, se kterou jsem moc spokojená. Vždy mi všechno vysvětlí, poradí, snaží se vyřešit, maximálně vstřícná a ochotná. Nemám obavy se jí na cokoliv zeptat, protože vím, že se mi dostane profesionální odpovědi. Moc díky za všechno :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti