Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10
Kubíčkova 8, Brno

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Za mě nej gynekolog a že jsem jich vystřídala.. Příjemná, vše vysvětlí ukáže, má zájem, když se jí něco nezdá o další vyšetření, sama mě upozorní, když mám nárok na něco víc od pojišťovny.. nevím, kde byly ty nespokojené ženy, ale pravděpodobně u jiné dr..

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Chodím k paní doktorce už přes šest let. Vždy mi vše vysvětlí, otázky zodpoví, je milá a za ty roky mi tedy ani jednou nepřišla arogantní. Řešily jsme spolu i drobné problémy a na jedničku mě provedla prvním těhotenstvím, teď provází i druhým.
Krpole mám trochu z ruky, ale ráda sem kvůli skvělé doktorce zajedu :).

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Naprostá nespokojenost, už od první návštěvy mi byla doktorka velmi nesympatická a nepříjemná, vždy byla arogantní. Skoro vůbec se mnou nemluvila a já tak nikdy nevěděla co se zrovna děje/bude dít. Dneškem jsem na ni ale zanevřela na dobro po tom co jsem potřebovala předepsat antikoncepci která mí zítra dojde. Řekla že mi ji nedá a že mám smůlu, že jsem měla přijít dřív na kontrolu. Ano, ale vysvětlila jsem jí že jsem řešila přestup z jedné práce do druhé a byl to chaos a opravdu nebylo kdy. Po pěti minutách (z mé strany slušné) konverzace kdy už na mě zvyšovala hlas jsem hovor ukončila a už nikdy v životě k této osobě nepůjdu.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Dostala jsem se k ní už v době, kdy jsem řešila, že se nám s manželem nedaří otěhotnět. Oproti předchozímu lékaři, ktery mě ihned poslal na reprodukční kliniku, byla ochotná zvát si mě každý měsíc na utz, abychom vypozorovali kdy mám ovulaci a zjistili, jestli je můj cyklus v pořádku. Klinice jsem se nakonec nevyhnula, ale tento přístup byl pro mě daleko lepší a i teď mi její péčee v rámci celého těhotenství velmi vyhovuje.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Paní doktorka má velice příjemné vystupování. Pacientovi vše pečlivě vysvětli a ochotně zodpoví všechny dotazy. Jsem velice spokojená. Za mě nejlepší doktorka.

Rozhodne nedoporučuji návštěvu teto ,,pani doktorky” . Neochotná, arogantní. Nejhorsi zkusenost!

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Byla jsem u paní doktorky jednou a naposledy! Po preventivní prohlídce jsem požádala o recept na antikoncepci, na což mi bylo řečeno, že mi jej teď ještě dá, ale ať počítám s tim, ze mi ho už dlouho psát nebude, protože dává antikoncepci jenom pacientkám do 35 let. Když jsem se slušně zeptala proč, bylo mi pouze velmi arogantně řečeno, ať si někdy zkusím ten příbalový leták přečíst. A poté ještě jako třešnička na dortu následoval naprosto nevhodný dodatek, že třeba si ale ještě do te doby rodinnou situaci nějak líp vyřeším a najdu toho pravého. Zůstala jsem jenom sedět v šoku s otevřenou pusou. Jako vážně ještě stále žijeme v době, kdy jediný důvod proč žena po třicítce nemá děti je, protože ještě nepotkala toho pravého?? Jako vážně? A co ji je vůbec do toho, proč chci ty prášky napsat? Je to moje tělo a moje svobodné rozhodnutí. A pokud s ním má nějaký problém, nebylo by třeba lepší se zkusit nejdřív zeptat, proč ty prášky beru a chci brát dál, než okamžitě vyvozovat svoje mylné závěry?? Že třeba můžu mít úplně jiné důvody ji očividně nenapadlo.. No naprostá šílenost, velmi nevhodné a arogantní chování paní doktorky. Za mě nikdy více a rozhodně návštěvu zde nedoporučuji!!!

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Mladá příjemná paní doktorka. Dělala mi ultrazvuk v prvním trimestru, miminko důkladně prohlédla, všechno nám popsala.
Jediné minus: čekali jsme víc jak hodinu, než jsme přišli na řadu. Asi nestíhali, protože i
návštěva se mi zdála docela stručná. Bylo nám vysvětleno a ukázáno vše, ale nic víc, než bylo nezbytně nutné.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Nedoporučuji pacientkám se specifickými problémy (vaginismus). Paní doktorka trvala na vyšetření transvaginálním ultrazvukem, který byl pro mě s vaginismem naprosto nesnesitelně bolestivý. Na moje cukání bolestí nereagovala, snaha o minimalizaci bolestivosti vyšetření v podstatě žádná. Můj specifický problém sice pojmenovala, ale velmi ho zlehčovala a doporučila jen alkohol, jako pomoc. Celkově jsem si v ordinaci připadala opravdu špatně.
Paní doktorka je možná dobrá, ale pro pacientky bez specifických problémů.

Paní doktorka mě provedla celým těhotenstvím. Byla milá, vstřícná a vnímavá k mým potřebám. Určitě u ní zůstanu a doporučuji ostatním.