Barbora Hrabálková, gynekolog Brno

Kubíčkova 8, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10

Názory

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Mladá příjemná paní doktorka. Dělala mi ultrazvuk v prvním trimestru, miminko důkladně prohlédla, všechno nám popsala.
Jediné minus: čekali jsme víc jak hodinu, než jsme přišli na řadu. Asi nestíhali, protože i
návštěva se mi zdála docela stručná. Bylo nám vysvětleno a ukázáno vše, ale nic víc, než bylo nezbytně nutné.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Nedoporučuji pacientkám se specifickými problémy (vaginismus). Paní doktorka trvala na vyšetření transvaginálním ultrazvukem, který byl pro mě s vaginismem naprosto nesnesitelně bolestivý. Na moje cukání bolestí nereagovala, snaha o minimalizaci bolestivosti vyšetření v podstatě žádná. Můj specifický problém sice pojmenovala, ale velmi ho zlehčovala a doporučila jen alkohol, jako pomoc. Celkově jsem si v ordinaci připadala opravdu špatně.
Paní doktorka je možná dobrá, ale pro pacientky bez specifických problémů.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mě provedla celým těhotenstvím. Byla milá, vstřícná a vnímavá k mým potřebám. Určitě u ní zůstanu a doporučuji ostatním.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Jiný

Paní doktorka byla velice trpělivá protože mimisek se nechtěl vůbec ukázat a až na 4ty pokus se to povedlo, pečlivá, příjemná, úsměv na závěr byl velmi upřímný.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Prevence a jiné problémy

Paní doktorka je mou první lékařkou, proto nemohu srovnat s jinými. Nicméně: Na první prevenci v životě jsem šla k ní, na dnešní poměry již v pokročilém věku (prostě ne hned v 15), protože mám strach z takovýchto vyšetření. Měla pochopení, všechno mi vysvětlila a vyšetření mě ani nebolelo. Vyléčila mi jeden problém, další teď řešíme. Vždy má milé a příjemné vystupování. Mohu jen doporučit. :-)

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10 Bolesti bricha

Paní doktorka mě důkladně vyšetřila, vše vysvětlila, měla pochopení i pro to, že jsem nechodila na prevenci, protože mám strach z lékařů a nezlobila se. Potíže se zlepšily a přesvědčilo mne to, že příště si ten čas na prevenci u ní už udělám.

Umístění: jiné místo Utz ve 20tt

Na,dalsi utz se chci teto pani doktorce vyhnout pokud možno.pro me velice bolestivé vyšetření a to necekam.první dite,takze jsem odchazela s bolestivym briskem az me bylo zle a strachem o miminko.ani me nenechala vydechnout kdyz videla jak moc tlaci a me to boli az jsem vykrikla.pro me dnes stresujici zazitek a bez obrazku miminka.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka má velice příjemné vystupování. Pacientovi vše pečlivě vysvětli a ochotně zodpoví všechny dotazy. Více takových!

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče, Orlí 10

Paní dr. Hrabálková má dobrý přístup, příjemná, rozpoznání poporodních problémů, včasná léčba. za mě super.

Velmi příjemná, empatická doktorka. Zodpovídá dotazy, vysvětlí. Vyšetření bylo příjemné, moc se mi líbilo, jak mi vysvětlovala ultrazvuk. Měla jsem dlouho problémy s výtokem a dobře mi doporučila léčbu (s předchozí gynekoložkou jsem se dobrého výsledku nedobrala). A jemný smysl pro humor je u doktora taky neocenitelný!
Mrzí mě, že mě neprovede těhotenstvím - dočetla jsem se teď, že odešla na mateřskou. Paní doktorce Hrabálkové přeji hodně zdraví a štěstí!