Brno, Brno

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

1.5

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost!!! Synů naměřila dioptrie skoro - 2, řekla, že může být ještě horší, že děti umí obejít přístroje. Brýle jsem koupila, ale syn se stěžoval, že bolí oči, nevidí dobře. Tak jsem vzala syna k jiné paní doktorce a ta teda naměřila - 0.50 což je to celkem v pořádku a žádné brýle nepotřebuje.

Umístění: Ordinace

Recenze na dr.Holubcovou :-(
Před nedavnem jsem hledala dětskou oční lekarku v Kurimi a byla mi doporučena dr.Holubcova na Poliklinici. Byli jsme tam se synkem (4r ) před měsícem.... když pominu sestru, která byla neochotna, zla a a s lidmi jednala jako s onuci ( jedno jaká vekova kategorie ) tak nám paní doktorka diagnostikovala tupozrakost a jedno ocicko 3 dioptrie ... nezdálo se mi to, í po tom, co jsem paní doktorce volala, že syn přes brylecky nevidí ( prý je to normalni) tak jsem nás objednala na konzultaci do dětské nemocnice, kde jsme se dozvěděli, že syn má očička úplně zdravá a ten měsíc nošení bryli a lepení očička na 7hod denně mu mohlo akorát ublížit....a to nemluvím o penězích za brýle atd.

Už se k ním nevrátím. Řekla jsem ji ze oko bolí, napsala ve správě opak. Ošetřuje na raz 3 a vice pacientů, a je to pak znát, spěchá, zapomíná na detaily. Nespokojena.

Paní doktorka je pečlivá a příjemná. Vysvětlí Vám, co a proč dělá. Jeden přístroj mi naměřil vyšší nitrooční tlak, ale paní doktorka to překontrolovala ještě na jiném přístroji, než udělala závěr. Navíc ordinuje pondělky 14-18 a je přímo na Svoboďáku, což je pro nás pracující super.