Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jsem dentální hygienistka s 6 letou praxí v oboru na soukromé zubní klinice, kde jsem získala zkušenosti s ošetřením klientů všech věkových skupin. ...

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Barbora Culková Dis.? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

jaké jsou možnosti odstranění zubního kamene, a jak to probíhá, na co se psychicky připravit? Hledám samozřejmě metodu co nejšetrnější. Děkuji

Odstranění zubního kamene se provadí pomocí piezosonických ultrazvukových koncovek, které jsou velmi šetrné. Poté následuje dočišťení ručními nástroji (srpek+kyrety) a na závěr se zuby vyleští. Moderní vybavení ordinace, šikovné ruce ošetřujícího a případná aplikace anestetik nám tedy v dnešní době dokáže zaručit bezbolestné ošetření- není se tedy čeho bát a den před ošetřením lze bez stresu usnout :-).

Barbora Culková Dis.