Ord. praktického lékaře stomatologa
17.listopadu - 14.ZŠ 4728, Chomutov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Je to moje zubařka a když jsem jí ukázala rentgen svých osmiček, kde mi osmička rostla horizontálně, a bylo patrné že musí ve, tak mi i přitom, že mě bolela řekla, že počkáme jestli se náhodou nesrovná. Nesrovnala se, ale naštěstí teď již bydlím v Praze, kde mi ochotní zubaři hned v den návštěvy vyndaly obě problémové osmičky. Už si k ní zajdu pouze pro kartu. Ale na druhou stranu, jak jsem tady dole četla, chodím k ní celý život a přesto nemám žádný kaz.

Tohle je nejhorší zubař co jsem, kdy poznala !!!!!! Díky ní, že se muselo povině chodit k zubařit jsem si vybudovala fóbii k zubařům. A to jsem se dřív nebála. Jednou mi vrtala zub a vůbec ji nezajímalo, že to hrozně bolelo, až jsem z toho řvala a tekly mi slzy. Paní doktorka pokračovala dál. Přijde mi že tomu vůbec nerozumí. A to samé , jak tady bylo řečeno.Ráda vrtala zdravé zuby. A malý kaz rozvrtala na celý zub. No řečeno k...a. Ještě že mám výborného pana zubaře :).

S paní doktorkou jsme velice spokojení,chodila k ní moje maminka,dcera a nyní i vnoučata.Děti se k ní i těší na vyšetření,nebojí se jí.Je milá a ochotná.Díky ní se děti nikdy nebály u doktorů žádného zákroku.

nestěžuji si

nerada k ní chodím, je mi velice nesympatická

Chodila jsem k ní jako žákyně ZŠ, protože sídlila u nás v budově školy a návštěvy u ní byly povinné. Vždy vše bylo v pořádku, až jednou v 7. třídě mi oznámila, že mám kaz a ten se musí vyvrtat. Dostala jsem strach, protože jsem tento zákrok nikdy nepodstoupúila. A tak jsem na objednanou dobu nepřišla.Naštěstí to bylo na konci školního roku, a další rok jsem šla na jinou školu, protože ta dosavadní se zrušila.
Až v dospělosti jsem šla znovu k zubaři a čekala jsem jobovku. Vždyť 5 let "žiji s neléčeným kazem"!Jaké bylo překvapení, když mi paní zubařka z Jirkova oznámila, že mám všechny zuby krásně zdravé. Řekla jsem jí o nálezu před 5 lety Dr. Šnajdrové a ta mi řekla, že od této zubařky chodí hodně pacientů se stejným problémem jako já, protože ona jednoduše vyvrtá lidem zdravý zub jen proto, aby dostala peníze od pojišťovny.
Takže Dr. Šnajdrovou opravdu nedoporučuji těm lidem, co chtějí mít zdravé zuby i nadále zdravými.

Chodím k Mudr. Šnajdrové 9 let, mám od ní 2 můstky a sadu dalších menších stomatologických zákroků - vždy bez problémů.

Souhlasím s Radomírem ve všem,díky ní mají moje děti v dospělosti rovnátka a teprve ted zdravé zuby

Známe se už 22 let. Ví jak na mě. Jsem s ní maximálně spokojený.

Moc milá paní daktorka