MUDr. Antonín Prokeš

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
U Přehrady 61, Jablonec nad Nisou

Přes provádění RTG, zhodnotil můj chrup bez zánětů a doporučil operaci.Po návštěvě jiného lékaře,který si udělal vlastní RTG zjistil takové záněty v neošetřených kořenech, že je nutné ze zdravotního hlediska 2 přední zuby odstranit, cystu vyoperovat a ošetřit zánět dalšího kořenového váčku.Radila bych vybrat zubaře pečlivěji.

V necelých mých 20 letech mi naprosto zničil přední zuby, udělal RTG, následně důkladně vrtal a zjistil, že nebylo co vrtal, plomba navíc jako bonus nedržela, ty dal pochopitelně černé i když se v té době použivaly na přední zuby bílé. Po vrtání stoliček nezasplnil celý otvor,pouze nejnutnější část.Jeho chování k pacientovi bylo hodně hrubé,takový byl před cca 25 lety.

Velmi výborný doktor bohužel již v důchodovém věku a tak nevím kdo po něm převezme žezlo až definitivně se svou praxí skončí ta laťka kvality je jeho perfektní prací nastavena hodně vysoko

Pečlivý a zkušený zubař. Chodí k němu celá rodina.

Velmi pečlivý, vstřícný přístup, doporučuji.

ZATÍM JSME SPOKOJENÝ,TROCHU PODIVÍN,PEČLIVÝ V ZUBNÍ HYGIÉNĚ ALE DRAŽŠÍ MOŽNÁ DŮSLEDEK PO P.MEJSTŘÍKOVÉ DANA A PETR