Ord. praktického lékaře pro dospělé
Terezínská 147, Lovosice

Chodím k panu doktorovi od té doby co začal ordinovat v Lovosicích a nemám s jeho péčí žádný problém. Jeho sestřička má ke mně také hezký a hlavně lidský přístup.

Už jen zpovzdálí (z čekárny) bych pana doktora nedoporučila. Sestra opravdu vypadá spíše jako nějaká lehká paní, zdravotní sestřiku viděla opravdu asi jen z povzdálí... Navíc ty individua, které k panu doktorovi chodí mě opravdu velice odrazují. Už to o něčem svědčí. Z ordinace se ozývají někdy hlasitá vyprávění - vypadá to tam někdy spíše jako na baru než v lékařské ordinaci. Ne ne ne, k tomuto panu doktorovi tedy opravdu NE.

Milá paní anonymko z 27.1.09 to vy patříte do plynu. To co jste tu napsala vypovídí o vaší inteligenci. Jste mimo-jediný kdo tam neumí pozdravit je sestra.
Víc se k vám nechci vyjadřovat.

Dobrý den.
Nevím,jak si někteří lidé mohou na pana doktora štěžovat.
Nejsem u něho x let ovšem od té doby co mně léčí,můj život
začal mít opět smysl.Byl jsem před tím řadu let u jisté paní doktorky,
ta jen uměla nadávat a vybírat peníze. Mám více těžkých nemocí a
s léčením pana doktora jsem víc než spokojen.
velmi milý přístup k pacientovi,taktéž milá sestřička.

Pan doktor i sestřička jsou oba moc milí a ochotní.Vždy se mi od nich dostane té nejlepší péče a vyšetření.Jan

Pan Dr. Preč je velice vzdělány člověk,je jenom veliká škoda,že mu to vše kazy jeho manželka,byla jsem osobním svědkem jak mi chtěl ochotně vysvětlit můj zdravotní stav,ale manželka zašla tak daleko,že mu to nedovolila.Stalo se mi to vícekrát!
Myslím,že by ani při vyšetřování neměla osoba bez zdr.vzdělání být.Pana doktora znám léta a to co z něj teď dělá jeho paní je smutné a ani se mu nedivím ,že už rezignuje.Stává se s něj podivín a lidi od něj díky jeho agresivní manželce odcházejí, což se ani nedivím!!! Vzkaz pro "sestru" nechte ordinovat lékaře,vy tomu nerozumíte!!!!! Janka.

Pana Mudr. Preče doporučuji, ovšem jestli vůbec obstojíte před sestrou, "údajně sestra"myslím,že k té má daleko!!!Milan!

KAZDY LEKAR SE MUZE NEKDY SPLEST....NEJDE TU O ZIVOTY...SPISE BY SE MEL KAZDY NAD SEBOU ZAMYSLET JESTLI TU PECI VUBEC POTREBUJE..CHODIM K DOKTOROVI JIZ MNOHO LET A MYSLIM ZE RASISTICKE NAZORY NEKTERYCH CO TU PISI O NOVE SESTRE NEJSOU NA MISTE,NAOPAK JE O DOST MILEJSI A OCHOTNEJSI NEZ TA PREDCHOZI

ok sestra i doktor

C

Zdravím všechny, kteří se negativně vyjadřují k práci MUDr. Preče. Ze zkušenosti vím, že dr. Preč je vynikající lékař,který má lidský přístup ke svým pacientům a nesouhlasím s tím, že mu jde jen o vybrání regulačního poplatku. Byla jsem svědkem toho, že napsal jistému pánovi potvrzení o vstupní prohlídce, které činí cca 350Kč a se zaplacením počkal až dotyčný bude při penězích. Který lékař by vám takto pomohl? A co se týče sestřičky? je to vysokoškolsky vzdělaná dáma, které mnozí pacienti nesahají ani po kotníky. Má srdíčko na svém místě. Takových lékařů by mělo být víc!!! Vám pane doktore přeji hodně slušných pacientů, zasloužíte si je. Jane Bathory