Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Výborná a milá doktorka, která mi hodně pomohla a možná i zachránila život.

Skvělá, úžasná, perfektní. Výborný profík, úžasné a milé chování, kdyby to nebylo přes nemoci, člověk by chodil jen tak. Vřele doporučuji!!!

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, s bezvadným přístupem k dětem. Kéž by byli všichni takoví! :-D

Jsem velice spokojená :-)

Paní doktorka nás má v péči již několik let a je velmi vstřícná a trpělivá, dokáže vysvětlit i pomoct, jsem s jejím přístupem velmi spokojena a nikdy namám pocit, že obtěžuji dotazy, a někdy jich mám opravdu mnoho. Všem, jejichž dítka mají problémy se srdíčkem paní doktorku vřele doporučuji, je to opravdu člověk na pravém místě.

Paní doktorka je odborník na svém místě.Je velice pečlivá, vysvětlí, poradí.I když vyšetření není zrovna příjemné, dcera se díky milému přístupu paní doktorky a sestřičky nebojí a pak se chlubí kolečky na hrudníku.Přístup k dětem je opravdu úžasný.Doporučuji Slapničková

Hrozně milá doktorka, kterou ta práce baví a má radost z dětí. Vše srozumitelně vysvětlí a je trpělivá. K výbornému hodnocení přispěla i úžasná sestřička, která je na děti velmi hodná, opatrná a komunikativní!!

Báječná a velice milá paní doktorka, která nejen že práci rozumí, umí vše krásně vysvětlit, ale zjevně je jedna z mála, která svou práci miluje a k dětem se chová naprosto úžasně! Naše miminko, vyděšené ze všech těch doktorů, je u ní vždy spokojené :-) Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice příjemné dámy :-) JESTLI VÁHÁTE KAM SE SVÝM DÍTĚTEM, JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI!!!!

Vynikající,šikovná,příjemná,vysvětlí,poradí a pomůže.Škoda,že je dětská a už tam nemůžeme chodit.

SKVĚLA PANI DOKTORKA MAME JI RADI DCERA SE NA NI STRASNE TESI KDYZ TAM MAME JIT NA KONTROLU . JE PORAD MILA VYSVETLI , PORADI. JSME RADI ZE CHODIME K TAK SKVELE PANI DOKTORCE.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 47let, před dvěma lety jsem byla na UZ srdce, kde byla je závěr:vzhledem k výšce levá komora nedilatována, EF 70-75pr. kinetika viz výše, hypertrofie stěn LK není
    diastolická porucha není, plnící tlak levé komory zvýšen není, levá síň dilatována, mitrální regurgitace 1/4 st, aortální chl. bez vady, triscupidální regurgitace lehká 1-2/4st, nezvětšená pravá komora s normální funkcí, plicní hypertenze není, perikard normální, normální šíře dolní duté žíly neprokazují zkratkové proudění, lehká dilatace asc. ao ao kořene , vhodný ultrazvuk za 2 roky. Píši to vše proto, že nevím, zda-li mám si mám vyšetření nechat zopakovat, mám stavy dušnosti i při sezení a při chůzi po rovině, těžké nohy, jako z olova. Před měsícem jsem pro bolest mezi lopatkami a hrudníku nemohla ani dojít z procházky domů, čekala jsem, že se vše zlepší, ale není tomu tak a tak váhám, zda-li jít na vyšetření
    další či ne. Děkuji za radu...

Dobrý den,
    specializací jsem dětsky kardiolog. Dle uvedeného Vám nicméně doporucuji neodkládat konsultaci specialistou včetně kontrolního ultrazvukového vyšetření srdce.

MUDr. Anna Trojanová