Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Úžasná paní doktorka i sestřičkamilé,profesionální jednání ,vše podrobně vysvětlí,poradí už dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem ve zdravotnictví, více takových děkuji za to ,že existuje.

P
Ověřený profil

Výborná a milá doktorka, která mi hodně pomohla a možná i zachránila život.

S
Ověřený profil

Skvělá, úžasná, perfektní. Výborný profík, úžasné a milé chování, kdyby to nebylo přes nemoci, člověk by chodil jen tak. Vřele doporučuji!!!

K
Ověřený profil

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, s bezvadným přístupem k dětem. Kéž by byli všichni takoví! :-D

Jsem velice spokojená :-)

Ověřený profil

Paní doktorka nás má v péči již několik let a je velmi vstřícná a trpělivá, dokáže vysvětlit i pomoct, jsem s jejím přístupem velmi spokojena a nikdy namám pocit, že obtěžuji dotazy, a někdy jich mám opravdu mnoho. Všem, jejichž dítka mají problémy se srdíčkem paní doktorku vřele doporučuji, je to opravdu člověk na pravém místě.

Paní doktorka je odborník na svém místě.Je velice pečlivá, vysvětlí, poradí.I když vyšetření není zrovna příjemné, dcera se díky milému přístupu paní doktorky a sestřičky nebojí a pak se chlubí kolečky na hrudníku.Přístup k dětem je opravdu úžasný.Doporučuji Slapničková

Ověřený profil

Hrozně milá doktorka, kterou ta práce baví a má radost z dětí. Vše srozumitelně vysvětlí a je trpělivá. K výbornému hodnocení přispěla i úžasná sestřička, která je na děti velmi hodná, opatrná a komunikativní!!

T

Báječná a velice milá paní doktorka, která nejen že práci rozumí, umí vše krásně vysvětlit, ale zjevně je jedna z mála, která svou práci miluje a k dětem se chová naprosto úžasně! Naše miminko, vyděšené ze všech těch doktorů, je u ní vždy spokojené :-) Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice příjemné dámy :-) JESTLI VÁHÁTE KAM SE SVÝM DÍTĚTEM, JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI!!!!

P
Ověřený profil

Vynikající,šikovná,příjemná,vysvětlí,poradí a pomůže.Škoda,že je dětská a už tam nemůžeme chodit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 47let, před dvěma lety jsem byla na UZ srdce, kde byla je závěr:vzhledem k výšce levá komora nedilatována, EF 70-75pr. kinetika viz výše, hypertrofie stěn LK není
diastolická porucha není, plnící tlak levé komory zvýšen není, levá síň dilatována, mitrální regurgitace 1/4 st, aortální chl. bez vady, triscupidální regurgitace lehká 1-2/4st, nezvětšená pravá komora s normální funkcí, plicní hypertenze není, perikard normální, normální šíře dolní duté žíly neprokazují zkratkové proudění, lehká dilatace asc. ao ao kořene , vhodný ultrazvuk za 2 roky. Píši to vše proto, že nevím, zda-li mám si mám vyšetření nechat zopakovat, mám stavy dušnosti i při sezení a při chůzi po rovině, těžké nohy, jako z olova. Před měsícem jsem pro bolest mezi lopatkami a hrudníku nemohla ani dojít z procházky domů, čekala jsem, že se vše zlepší, ale není tomu tak a tak váhám, zda-li jít na vyšetření
další či ne. Děkuji za radu...

Dobrý den,
specializací jsem dětsky kardiolog. Dle uvedeného Vám nicméně doporucuji neodkládat konsultaci specialistou včetně kontrolního ultrazvukového vyšetření srdce.

MUDr. Anna Trojanová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Související vyhledávání