Ord. praktického lékaře pro dospělé
Školní 492, Štětí

Nejlepší lékařka, jakou kdy měl člověk možnost poznat. Včetně sestry. jen velká škoda a hrůza, že obě končí. To je pro pacienta jako já, která jsem byla u paní doktorky Nogové v evidenci přes 30 let přímo osobní tragédie. Nedá se to ani popsat.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená! Milá, ochotná. Vždy, když jsem něco potřebovala, ochotně vyhověla. Doporučuji!!

Fakt dobrá

Vždy ochotná a přívětivá

Paní doktorku Nogovou mám moc ráda. Super přístup, hodná, chápající, není to robot...
Škoda jen, že je již starší, tak nám nejspíše odejde do důchodu... chjo...
Sestřička také super!!

Nejlepší lékařka v širokém okolí!!!! Lidskost, pečlivost a pochopení jsou naprostou samozřejmostí u paní doktorky i setřičky!!!!! VŠEM DOPORUČUJI!!!!! Za nic na světě bych neměnila!!!

je nejlepši mila krasna vstřicna neznam nikoho gdo bi se choval k pacientum tak krasne přeju ji hodne zdravi ad jetu snama co nejdele doporučuji

Velice milá, příjemná a sympatická. Není z těch doktorů, kteří se tváří povýšeně už při pozdravu. Sestřičku i paní doktorku si nemůžu vynachválit.

Vynikajici doktorka isestřička jsouto profesionálové na svém mistě.

Jsem spokojená. Příjemné prostředí i dobrá starost o pacienta.