Anna Karásková, praktický lékař Most

MUDr. Anna Karásková

Praktický lékař Více

14 názorů

Uložit


Adresa

DP - Budovatelů 1395/23, Most
Ord. PL pro dospělé se závodní péčí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

T

Chodím k paní doktorce Karáskové už léta a nemám nejmenší výtku. Sestřička je velice laskavá a doslova z ní vyzařuje pozitivní energie. Nikdy jsem neměl nejmenší problém ani s paní doktorkou ani se sestrou, jsem rád po po přestěhování do Mostu jsem náhodou narazil zrovna na tuto doktorku.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál na svém místě, vyplatí se za ní jezdit klidně přes půl republiky. Pokud někdo hledáte nového PL, tak MUDr. Karásková je jasná volba. A sestřička rovněž vynikající. Ordinace jako celek 1+


Jsem u pí. Doktorky už dlouho a budu za ní dojíždět i z Prahy. Samozřejmě , že Sestřička je velmi hodná a nikdy jsem na ni neviděl ani náznak špatné nálady.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Karásková dříve bývala velice důsledná a ochotná, ale poslední tři roky se děsím každé návštěvy u ní. Bohužel je nepříjemná, neochotná, neprofesionální, nemá zájem, vše by nejraději léčila ibalginy a nevyslechne si celý pacientův problém (neustále přerušuje svým arogantním chováním). Již si hledám nového praktického lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Za léta co k paní doktorce chodím jsem velice spokojen.
Sestřička je jednička.


P

Dříve to byla bezvadná doktorka, ale poslední dobou se její odbornost a chování poztrácelo. Sestříčka je jednička a zvládla by ordinaci sama.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem plně spokojená a sestřička je sluníčko!!!


Z

S péčí paní doktorky jsem spokojená, vždy najde kámen úrazu a v porovnání s ostatními je opravdu vstřícná. Přešla jsem k ní od jiné lékařky, která léčila mé záchvaty a bolesti všech částí těla ibalginem.


L

Pani doktorka je svědomitá a jsem ráda,že jsme se u ní mohli s manželem zaregistrovat.Ráda vyslechne a pomůže,velmi příjemná.Sestřička je skvělá,usměvavé sluníčko.Má předchozí obvodní v ul.Albrechtické byla hrozná,nepřístupná jako robot.A sestra u ní byla velmi nepříjemná,neochotná.Z mého hlediska obě nekompetentní.Pokud je tato práce nebaví měli jít na jinou školu!!!A ne na medicínu!


X

Neschopnost sama, jen razitkovat jí nechat


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti