Ord. PL pro dospělé se závodní péčí
DP - Budovatelů 1395/23, Most

Chodím k paní doktorce Karáskové už léta a nemám nejmenší výtku. Sestřička je velice laskavá a doslova z ní vyzařuje pozitivní energie. Nikdy jsem neměl nejmenší problém ani s paní doktorkou ani se sestrou, jsem rád po po přestěhování do Mostu jsem náhodou narazil zrovna na tuto doktorku.

Paní doktorka je profesionál na svém místě, vyplatí se za ní jezdit klidně přes půl republiky. Pokud někdo hledáte nového PL, tak MUDr. Karásková je jasná volba. A sestřička rovněž vynikající. Ordinace jako celek 1+

Jsem u pí. Doktorky už dlouho a budu za ní dojíždět i z Prahy. Samozřejmě , že Sestřička je velmi hodná a nikdy jsem na ni neviděl ani náznak špatné nálady.

Paní doktorka Karásková dříve bývala velice důsledná a ochotná, ale poslední tři roky se děsím každé návštěvy u ní. Bohužel je nepříjemná, neochotná, neprofesionální, nemá zájem, vše by nejraději léčila ibalginy a nevyslechne si celý pacientův problém (neustále přerušuje svým arogantním chováním). Již si hledám nového praktického lékaře.

Za léta co k paní doktorce chodím jsem velice spokojen.
Sestřička je jednička.

Dříve to byla bezvadná doktorka, ale poslední dobou se její odbornost a chování poztrácelo. Sestříčka je jednička a zvládla by ordinaci sama.

S paní doktorkou jsem plně spokojená a sestřička je sluníčko!!!

S péčí paní doktorky jsem spokojená, vždy najde kámen úrazu a v porovnání s ostatními je opravdu vstřícná. Přešla jsem k ní od jiné lékařky, která léčila mé záchvaty a bolesti všech částí těla ibalginem.

Pani doktorka je svědomitá a jsem ráda,že jsme se u ní mohli s manželem zaregistrovat.Ráda vyslechne a pomůže,velmi příjemná.Sestřička je skvělá,usměvavé sluníčko.Má předchozí obvodní v ul.Albrechtické byla hrozná,nepřístupná jako robot.A sestra u ní byla velmi nepříjemná,neochotná.Z mého hlediska obě nekompetentní.Pokud je tato práce nebaví měli jít na jinou školu!!!A ne na medicínu!

X

Neschopnost sama, jen razitkovat jí nechat