Ordinace klinické psychologie
Úzká 6, Olomouc

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Skvělá paní psycholožka, docházíme k ní s malým synem a její přístup je perfektní. Příjemná, laskavá a chápající.

Janča K. chodila jsem k paní Petrů,už od mala byla jsem sní velice spokojená poradila a uměla to semnou :-).Byla milá,obětavá a laskavá hodně mi pomohla a za to veliký dík .

Zatím nejlepší.

S Vámi by i soud byl čestný.Je fajn, že jsou i takoví lidé,co se podepíši.Bohužel málo. Dlužím omluvu za svou hrubost. Promiňte.

Čestně se podepíše za svůj názor.Není anonymní.

Jsme velice spokojeni, výborný přístup! Paní doktorce tímto děkujeme.

Naprosto profesionální přístup. Paní doktorka nám moc pomohla. Mínusem je nedosažitelnost a dlouhé objednací lhůty.

Když sem byl ještě malý kluk tak sem ji navštěvoval jaště na kateřinské a později dospěla ktomu že jsem normální a pani učitelka co mě kni nutila a byla namě zasedlá tak si timto nasebe upletla bič proto se sni škola rozloučila

Výborná psycholožka!

Skvělá psycholožka, než jsem k ní začala chodit, tak jsem si o psycholozích myslela jen to nejhorší, ale ona je úplně bezva. Doporučuji!!!!!