Anežka Cemperová, zubař Třemošnice

MUDr. Anežka Cemperová

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budovatelů 420, Třemošnice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Moc příjemná milá zubařka,se vším poradí,vše zkontroluje jak má. Není drahá. Především dělá svoji práci jak má. Není to jak to je v dnešní době,u většiny stomatologů hon na peníze.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Do ordinace k paní doktorce Cemperové jsem volala po dvou probděných nocech. I když jsem nebyla její pacientkou, sestřička mi řekla, že pokud se mám jak dostat (nebydlím v Třemošnici) ať hned přijedu.
Paní doktorka mi udělala rentgen a zub mi vyléčila. Zjistila mi kaz pod korunkou, a zub byl zdevastovaný. Řekla mi, že se ho pokusí zachránit, pokud budu trpělivá. A skutečně mi zub zůstal, mám na něm novou korunku, a vůbec o něm nevím. Co člověk, to názor. Ovšem při čtení některých komentářů zde, o nepříjemné či arogantní sestře, doktorce, která sbírá drby, zato nerentgenuje zuby...o dítěti, které již měsíc bolestí pláče kvůli špatné práci paní doktorky (jsem matka, no určitě bych v takovém případě nevyhledala jiného lékaře!!!) mám pocit, že se jedná o jinou paní doktorku. Doporučila jsem ji několika svým známým a všichni jsou s ní spokojeni. Je klidná, příjemná, vše vysvětlí, a v neposlední řadě nepožaduje nesmyslné částky za ošetření, její ceny jsou víc než lidové. A to vše doplňuje příjemná sestřička.
Kdykoliv mohu komukoliv paní doktorku Cemperovou doporučit:-)
Lenka Polívková Chotěboř


Ž
Ověřeny pacient

Spatna lekarka,zablombovala mi moudrak,ktery se droli a jakmile se mi do nej neco dostane tak boli.Sla jsem k ni se synem11let,ze ho boli zub,uz mesic mu ho jen cisti a ani neleci pouze proplachne a necha byt.Syn v noci bolesti nemuze spat a breci jakmile se mu do zubu neco dostane.prej to musi vydrzet,uz je tost velkej rika Dr.uz to trva vic jak dva mesice.Kdyz jsem se zminila o tom zda by nebylo lepsi ten zub vytrhnout,tak jsem v tu ranu byla bezcitna matka.NEDOPORUČUJI!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

K paní zubarce jsem chodila od dětství, nikdy jsem neměla se zubama problémy, takže ani s doktorkou. Před rokem jsem měla možnost nastoupit k mladému doktoru, který mi po kompletním vyšetření chrupu nalezl pomocí rentgenu kaz pod blombou. Rentgen zubu mi ona nikdy neudělala...od mých známých také neslyscham žádné kladné hodnocení...lékařku nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Špatná lékařka, arogantní .Už na to ani nevidí, kouká na jedno oko!!! Vyzvídá od pacientů drby ,které pak sestra šíří dál. Sestra nepříjemná ,nafoukaná. Po paní zubařce mi našli 6
kazů v Praze a nestačili se divit dál.
Rentgen mi nikdy neudála!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od dětství. Po čase se mi začaly kazit zuby pod plombama, snažila se je přeléčit. Nedařilo se to. Vytahala mi nervy, bohužel nekvalitně vyčistila kanálky. Nyní mi je 25 let a zatím jsem přišla o tři zuby. Když mě můj nový zubař zrentgenoval, nestačil se divit. Paní doktorka mi dělala rentgen pouze jednou v dětství, kdy rentgenovala jeden zub. Ano, má spousty lidí, protože je levná. Možná jsem ušetřila, ale teď nemám ani zuby, ani peníze. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


MUDr. Anežka Cemperová je nejlepší. Je veliký odborník v rámci stomatologie. Mám ji ráda i pro její přístup k pacientům, pro její moudrost a veliké zkušenosti. Všechno vám vysvětlí, navrhne varienty řešení zákroku. Budu ji vždy vyhledávat v rámci péče o své zuby. Stoprocentně jí důvěřuji, a navíc má pro mě vždy hezké slovo.


Velmi dobre komunikuje s pacientem. Vysvetli a ukaze co je realisticky mozne. Vzdy se snazi odvest svedomitou praci. Psychologicky dokaze uvolnit pacienta od strachu pred zubarem.Moc rad k ni chodim.


Velice milá a příjemná paní doktorka.Taky proto má stále plno pacientů.Doporučuji


J

je to kvalitni zubařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti