Aneta Chmelová (Černá)

verifiedCreated with Sketch.

59 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

ONLINE OBJEDNÁNÍ je možné přes www.oduchakuchu.com nebo Facebookovou stránku Od ucha k uchu v záložce XDENT rezervace. Děkuji za pochopení. Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho :-) Mým… Více

Adresy

• Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Ječná 31
    621 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Následná kontrola po hloubkovém čištění či vstupním oš. od 500 kč
    Kontrolní návštěva - děti od 350 kč
    Lokální fluoridace 150 Kč
    Bělení zubů 4 500 Kč
    Recall – pravidelná kontrola v intervalu určeném hygienistkou či zubním lékařem od 600 kč
    Vstupní ošetření - děti - 30-60 minut 600 Kč
    Air flow - pískování zubů 1 000 Kč
    Ošetření citlivých zubních krčků / za zub 150 Kč

Hodnocení pacientů

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Dentální hygienu mi paní Chmelová provedla naprosto dokonale, citlivě. Cena byla také příznivá. Navíc je paní Chmelová moc milá žena :-).
    Určitě se k ní zase vrátím. Děkuji za nynější úžasný pocit ze svého chrupu :-).
    Lenka Juračková

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Na svoji první dentální hygienu jsem šla z panickou hrůzou ze zubařů a všeho, co by se tomu mohlo podobat. Paní Chmelová ale je člověk na svém místě! Vše vysvětlila, ukázala a hlavně bezbolestně ošetřila. Opravdu nejlepší přístup ke klientovi, jaký jsem kdy zažila. Dnes jsem pravidelnou pacientkou a na dentální hygienu se pokaždé TĚŠÍM!
    Všem vřele doporučuji a paní Chmelové děkuji za její super přístup.

• Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchuSlužby: dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byla poprvé, ale litovat můžu jedině toho, že jsem se neodhodlala už dávno. Paní Aneta je bezpochyby člověk na správném místě, a dle mého názoru svou práci dělá tím nejlepším možným způsobem, líp by to snad ani nešlo:). Přála bych si, aby takový přístup k pacientovi měli jednou všichni lékaři. Mockrát děkuji za ošetření, a vřele doporučuji všem!

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Paní Černá je moc milá dentální hygienistka, která práci odvádí pečlivě, bezbolestně a vše vysvětlí. Určitě doporučuji. Já se těším na další návštěvu. :-)

• L

Maximalni spokojenost. Velice vstricne jednani, bezbolestne osetreni, prijemne prostredi. Doporucuji. Pankova

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Černá je profesionál ve svém oboru. Svou práci odvádí precizně a kvalitně. S dentální hygienou jsem byl velice spokojený. Má skvělý přístup k pacientovi - je milá, kamarádská,vše vysvětlí a poradí. Dentální hygienu všem doporučuji a hlavně doporučuji slečnu hygienistku Anetu Černou,DiS! Těším se na příští návštěvu a ještě jednou děkuji!
    L.C.

Aneta Chmelová (Černá)2017-04-26

Moc Vám děkuji a jsem ráda, že pro Vás návštěva ordinace byla příjemnou zkušeností. Také se budu těšit na další setkání. :-) A.Č.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, stejně jako před rokem. Ošetření profesionální, bezbolestné a přístup skvělý. Děkuji a za rok se budu těšit na shledanou :)

Aneta Chmelová (Černá)2017-04-26

Děkuji za milé zhodnocení. Budu se také těšit na viděnou! :-) A.Č.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poradila, zodpověděla dotazy, ukázala, navíc bezbolestně - co víc si člověk může přát? Přátelská, upřímná, dokonce mi při superčištění zubů i polechtala patro. Prostě úsměv Od ucha k uchu

Aneta Chmelová (Černá)2017-03-07

Terezo, děkuji Vám, je moc milé, co píšete. A jsem ráda, že Vám po dentální hygieně zůstal úsměv od ucha k uchu :-) A.Č.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Anděl! :) Poradí, pomůže, uklidní, doporučí! Opravdu nejempatičtější péče, kterou jsem kdy ve zdravotnictví zažila :) Doporučuji všemi deseti a příště možná budu přemlouvat, aby si paní hygienistka dodělala zubní lékařství a já byla jejím pacientem! Není nad to, když člověk dělá to, co ho baví.

Aneta Chmelová (Černá)2017-03-07

Karolíno, to je moc milé, co píšete. Moc Vám děkuji a jsem ráda, že pro Vás ošetření bylo snad i příjemné :-) "Dodělat" si zubní lékařství není jen tak - musela bych absolvovat pětileté denní studium a obávám se, že na to nemám :-) Takže se budeme nadále potkávat při dentální hygieně. Aneta Černá

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné ošetření. Paní hygienistka je moc šikovná a sympatická , budu se těšit na další návštěvu.

Aneta Chmelová (Černá)2017-03-07

Děkuji Vám, paní Jarmilo. I já se budu těšit na Vaši další návštěvu :-)

Zkušenosti a dovednosti

• ONLINE OBJEDNÁNÍ je možné přes www.oduchakuchu.com nebo Facebookovou stránku Od ucha k uchu v záložce XDENT rezervace. Děkuji za pochopení.

Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho :-)
    Mým cílem je předcházet zubnímu kazu i zánětu a udržovat tak Vaše zuby krásné a zdravé.

V ordinaci dentální hygieny Od ucha k uchu se na Vás těší diplomovaná dentální hygienistka Aneta Chmelová, DiS.

• dentální hygiena

• Stáž Curaden - Praha 2013
  • Dental Summit 2014
  • Praktická parodontologie 1 - Hradec Králové 05/2015
  • Hygienické požadavky na provozování ordinací - Brno 2016
  • Definitívne ošetrenie pacienta s poškodeným parodontom - Doc. MUDr. Eva Kovaľová, PhD. - Praha 2016
  • Přípravky pro léčbu a preventivní péči o dutinu ústní - Brno 2017
  • Vánoční konference Yesdent - Jeseník 2017