MUDr. Andrea Polová

Gynekolog Více

Raškovice, Frýdek-Místek 2 adresa

Praktický lékař gynekolog
č.d. 260, Raškovice

Umístění: GYNFM POLOVÁ s.r.o., gynekologie, dětská gyn.

Velmi profesionální a upřímný přístup. Paní doktorka je úžasná, jedině k ní se nebojím chodit. Vždy poradí a vysvětlí. Lepší doktorku neznám.

S doktorkou jsem více než na 100% spokojená! Vždy poradí, je vlídná a hodná. Je snad jediná z lékařů, ke které nemám strach chodit. Zcela ji důvěřuji už díky včasné diagnóze a perfektní péči. Za sebe mohu jen a jen doporučit!!!!

Doktorka je velice šetrná a profesionální! Vždycky mi se vším poradila a odpověděla na všechny mé otázky i v průběhu těhotenství. Navíc má úžasnou sestřičku, na kterou se vždycky moc těším!

Nejlepší doktorka pod sluncem!! Má skvělý přístup k pacientům a vždy mi pomůže!! Doporučuji všem!!!!

Doporučuji paní doktorku Polovou - vyšetření provádí důkladně, vše jasně vysvětlí a doporučí i cvičení, ne jenom léky. Respektuje přání pacienta a problémy řeší neodkladně. Hlavně má také velmi kvalitní nástroje a ultrazvuk. Sestřičky jsou moc příjemné a vstřícné. Doufám, že s její pomocí konečně budeme mít s manželem miminko.

Dobrý den, musím vychválit paní doktorku do nebes. Je milá, hodná, vždy všechno vysvětlí tak jak potřebuji (ochotně a dopodrobna), vyšetření je jemné a citlivé. Přešla jsem k ní a vím, že co bude ordinovat, jiného gynekologa si hledat nehodlám. Chválím taky přístup sestřičky. Jsou skvělý tým. Doufám, že mi za pár let přibere i dceru.

Taktéž děkuji, paní doktorka je milá, citlivá a nesmírně hodná na své vyjukané dětské pacientky, taktéž sestřička je velmi příjemná.

K této paní doktorce chodím už několik let a jsem naprosto spokojená. Je velmi milá a ochotná. S negativním komentářem naprosto nesouhlasím, sice nemám možnost srovnání, ale dosud jsem neměla žádný důvod uvažovat o návštěvě jiného gynekologa.

Paní doktorka je moc příjemná,ochotná a milá.Musím ji opravdu vřele doporučit všem,kterí hledají skutečně kvalitního gynekologa.

Byla jsem velice spokojena s pani doktorkou, doporučuji