Sadová 1042, Napajedla
Privátní zubní lékařka

K paní doktorce chodíme celá rodina. Je odborník, opravdu umí. Můj syn k ní chodí od malička a vždycky se k paní zubařce těší. :D

Paní doktorka Ottová je úžasný člověk. Naprosto profesionální odborný přístup. Když přijde dostrašený pacient do její ordinace a uvidí toho nádherného usmívajícího človíčka, tak se cití hned lépe. Děkuji paní doktorko i sestřičko. Rudolf Vybíralík Napajedla a zase za půl roku.

Paní doktorka je velmi pečlivá, citlivá, ochotná cokoliv vysvětlit a její práce je kvalitní. Je také velmi příjemná. Určitě doporučuji!

Paní doktorka je zlatá! Velmi příjemná osoba, vždy má osobní přístup k pacientovi, pomlže, poradí, jak nejlépe umí. Mamince zachránila zuby, když ji poslala k povolanějšímu odborníkovi. Mám malou pusu a vždy mi ještě děkuje za to, že ji mám otevřenou :-) Je to paní na svém místě, která ví, co dělá a kdyby byli všichni zubaři jako ona, tak by se k nim lidi nebáli chodit.

Je nejlepší!!!!! Eva

Skvělá!!!

Přesně tak si představuji péči a komunikaci s lékařem, paní doktorka dělá mnoho věcí nad rámec svých povinností, je výborný odborník, který vždy najde řešení a ostatní lékaři by si z ní mohli vzít příklad. 100% DOPORUČUJI !!!!!

Paní doktorku znám i jako člověka asi 13 let - je milá, skromná, citlivá a v první řadě je skvělý odborník a profesionál. Vždycky ochotně poradí a pomůže. Má špičkovou techniku a neustále se vzdělává. Můžeme si gratulovat, že ji v Napajedlích máme!!!

jsem velmi spokojen, děkuji za péči

Dobrý den,
chtěla bych zde vyjádřit souhlas s kladnými reakcemi ostatních lidí.
Paní doktorka je zlatá, hodná a všechno s trpělivostí vysvětlí.
Myslím že ideální pro děti ale i pro dospěné, protože kdo by rád chodil k zubaři.
Jsem víc než spokojena s její ochotou, profesionalitou a celkově se vším.
Hanka