Praktický lékař pro dospělé
Horní 90, Počátky

W
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Chodím k pani doktorce už 9 let, jsem celkem hypochondr, pro mě funguje i jako psycholog, vzdy me uklidni a vysetri na cokoliv a kdykoliv. Je moc hodná a člověku hned přiroste k srdci. Nikdy mě nenechala ve štychu a mohlo být klidně 10 večer, pani doktorku Ševčíkovou mám moc ráda!

Velice příjemná,pečlivá a zkušená lékařka. Po přestěhování z Prahy jsem s MUDr Ševčíkovou velice spokojeni.
Manželé Holečkovi

Po změně pobytu,změna lékaře a musím uznat,že po dlouhé době jsem poznala vynikající lékařku,velmi příjemnou a ochotnou.

Kvalitní lékařka s výborným přístupem.

Výborná lékařka s lidským přístupem ochotná vždy pomoci.

Naprostá spokojenost! pani doktorka bere sve zamestnani jako konicek a ne jako povinnost a to je na jeji praci skutecne znat! Mila, príjemna a hlavne odbornice!

Skvělá lékařka,milá,obětavá.

Paní doktorka Ševčíková je velmi zkušená, erudovaná praktická lékařka i internistka. Člověk se srdcem na pravém místě. Oceńuji především její obětavost , důslednost při léčení, trpělivost, laskavost .
Jsem ráda, že takoví lékaři ještě ordinují.

příjemná k pacientům a dobrá lékařka