Ordinace PL pro dospělé
Vančurova 1548, Kladno

Vážený pane, nejste určitě sám koho tato "madam", kterou si najímají různé instituce a pojiš´tovny o všecko připravila, patřím také mezi ty chudáky, kteří díky ní živoří ze 4000,- v této tak těžké době, není tomu tak dávno co na mne vypracovávala posudek, aniž by viděla nějaké snímky, prohlížela mne, či četla celou moji dokumentaci, kdyby jí totiž paní úžasná četla---tak by tam musela uvést všecko, co je v nálezech a co napsali revizní lékaři, ale bohužel na jedné straně jsou špičkoví lékaři, kteří pracují poctivě a skutečně léčí a na druhé straně se najdou takovíto kteří člověka připraví naprosto o všechno, hodnocení má velmi slabé, a právě tito lidé jestli se jim dá tak vůbec říkat slovo lékař totiž v jejich případě se jich vůbec netýká...člověka o všecko připraví jen proto, aby se oni vůbec uživili nebo´t jako lékař by si vůbec nevrznul...a kdo je potrestá...jsem na tom stejně jako vy, trvale poškozené zdraví po těžkém úrazu, zranění jsou středně těžká, těžká posstraumatická porucha-dle této mudr..jsem zcela zdráv, vše si vymýšlím-rozporuje si to s vyšetřeními jako je magnetická rezonance, která je naprosto přesná a emg, ct i rtg--asi má tato mudr.magnetické oči.. a přeji ji to samé, na každého se vaří voda a jednou se jí to všecko vrátí, ale zřejmě nemá vůbec žádné svědomí, je to obyčejný praktik, takže lékaři nad ní jako jsou špičkoví ortopedi, neurologové, fyzioterapeuti a neurochirurgové jsou zřejmě obyčejní příštipkáři dle této mudr...ona má asi jinou specializaci stejně jako jí podobní znalci o kterých máme již důkazy, jakým stylem se dělají posudky, včetně ústavních--pokud budete chtít prosím písněte mi na email kalousek100@seznam.cz, abych mohli podniknout další kroky a věřím, že máte určitě nemoc z povolání stejně jako každý horník a paní doktorka by Vám to určitě ráda zaplatila zpětně ze svého...Olda

Som bývaly baník,ktorý som pracoval v okrese Karvina až do rozhodnutia krajského pracovného
lekárstva v Ostrave-Porube kde som bol vyradený na chorobu s povolania celu dobu som
pracoval v oblasti ťažby/ rúbania / až do preverovania môjho zdr.stavu v roku 2004 kde
celu vec na preverenie bývaly zamestnávateľ dal k dispozícií nejakej p.mudr,Baumanovej
Z Tuchlovic tým dňom,ktory sa mi navždy vryl do pameti mi bola odobratá choroba s povolania
a tým začala moja psychická trauma s ktorej sa neviem spametať do dnešneho dňa 4-roky som sa
súdil súdy ma stáli nemalé peniaze nakoniec som všetko prehral a ostali mi len oči pre plač.
Zamestnať sa nemôžem plnohodnotne a tak pracujem za pár korún.Plne súhlasim touto cestou s predrečníkmi ale záverom by som chcel mudr.Baumanovej popriať toľko chorôb koľko ona dokazala do dnešného zlikvidovať ťažko chorým a postihnutým ľudom a zatračne ich uzdraviť !!!!!!!