Alexandra Matoušová, pediatr České Budějovice

Pediatr

Diezenhoferova 14, České Budějovice

V. Volfa 43, České Budějovice

Na Barborce 2, České Budějovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Čsl. legií 8, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

výborná dětská lékařka i člověk . Paní doktorka je moc milá a příjemná. Chodím k ní už dlouho a jsem u ní velice spokojená . Mazurová

Odcházíme.Doporučujeme všem.Když je dítě zdravé tak je to v pohodě,ale když se vyskytne závažnější problém,tak nic neřeší a jediné co nabízí je číňan a homeopatika.Musela jsem jí dvakrát žádat ,aby nás poslala na speciální vyšetření.V nemocnici se velmi divilli jejímu postupu.Má velké štěstí ,že to dobře dopadlo.Utíkejte dokud je čas !!!!

Paní doktorka není jen vysoce profesionální ale i vysoce lidská, pokud se to dá takto napsat. Naší dceři byla vždy velice dobrou lékařkou a její poradenství vždy velice pomáhalo. Nikdy jsme se necítili jen odbavení, vždy se našel čas a ucho pro naše slabůstky. Velmi příjemný přístup jak k dítěti tak k rodičům zaokrouhluje tento velmi pozitivní dojem. Takových lékařů je bohužel velice málo. Vše nejlepší do budoucna přeje malá Karolínka a rodiče.

Synovi jsou 4 měsíce a po 4 měsících hledáme jiného pediatra :-(. Na vše měla dost času, nic neřešila. Miminko nám od narození zaklání hlavičku, špatně pase koníky, nepřitahuje se do sedu. Když jsem jí na to několikrát upozornila, tak mi jen poradila, a%t klubíčkujeme. Ve 4 měsících, kdy syn stále nedržel hlavu, tak jsem si vynutila poukaz na vysšetření u neurologa... Závěr? STŔEDNĚ TĚŽKÁ KOORDINAČNÍ PORUCHA. Kdyby nebylo jejího-a to se spraví, tak jsme krásně mohli cvičit už dva měsíce.
To samé u ekzému-na vše jen kortikoidy, když jsem chtěla žádanku k dermatologovi, tak mi řekla- a co si myslíte, že s vámi udělá jiného než já?(to by tedy asi nemuseli dermatologové existovat, ne)

Modlím se, abysme z toho syna dostali a zůstal bez následků...

chodi k ni nase dve deti a vzycky ma nazor odbornika s lidskym a prirozenym podtextem.Radí, ale nenutí.Hodně ví a ráda diskutuje o dané situaci,je mila,vstricna a umi v tezkych situacich podporit,je super.

Od paní doktorky jsem před rokem kvapem utíkala, neboť zanedbala lékařskou péči můj osmiměsíční syn málem zemřel. I přes mé opětovné alarmování, že dítě není v pořádku, tvrdila, že kojení vše spraví. Naštěstí jsme navštívili dětské oddělení českobudějovické nemocnice, kde nám syna pomocí kapaček zachránili (dehydratace). Takže nedoporučuji!!!!!

Paní doktorka je ochotná, vstřícná, vždy připravena pomoci. Znám ji dva roky a jsem s ní velmi velmi spokojená.

Dr. Matoušová je nejen velmi vstřícná, ale i vysoce profesionální, je zřejmé, že se neustále vzdělává a sleduje nové trendy v pediatrii.

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Chodím k ní už dlouho a jsem u ní velice spokojená. Vždy se snaží vyjít vstříc a poradit. Vyšetřuje jemně a profesionálně. Neměnila bych. :)

Paní doktorku musím velmi pochválit, je moc vstřícná, příjemná, již několikrát jsem jí volala mimo pracovní dobu a vždy byla ochotná pomoci. Co se týče jejího "podnikání" jak tady někteří píší, tak mě osobně nikdy nic nevnucovala, očkování navíc mi nikdy nenutila, nic neprodávala. Děti se k paní doktorce nebojí, chodí tam rádi. Neměnila bych !!!!!!