Alexandra Beránková, psychiatr Ostrava

MUDr. Alexandra Beránková

Psychiatr Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Skautská 1081, Ostrava
Dům duševního zdraví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: Dům duševního zdraví Naučit se mít ráda.

Paní doktorka Beránková mi zachránila život tím, že svoji práci milovala a dávala ji smysl. Naučila mě mít se ráda, mít ráda rodinu a přátelé. Přeji pokojné svátky a ráda bych se s ni ještě někdy setkala,
Děkuji,
Veronika Roztočilová


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá psychoterapeutka. Dává ale pacientům staré léky, za které už existují modernější varianty, to je podle mě mínus. Také když k ní chodíte, snaží se vás dostat do svého stacionáře třítýdeního, pak ještě ať chodíte ráno na stacionář. Nevím pak jste jak kdyby pohlceni celým ddz a výsledky to už nemá.


M
Ověřeny pacient

Jsem bývalá pacientka p. doktorky Beránkové,má dosud můj velký obdiv,připojuji se ke všem nejlepším hodnocením,naučila mě mou nemoc pojmenovatjak ji zvládat a jak s ní žít plnohodnotný život.Vážím si jí nejen jako lékařky,psychoterapeutky,vedoucí Domu duševního zdraví,ale hlavně jako člověka na správném místě.Děkuji,p.doktorko,,zdraví vás Milena Urbančíková


L
Ověřeny pacient

Jako lékařka i jako člověk je naprosto na vrcholu. Je velmi vstřícná, lidská, dokáže se vcítit a zároveň říct laskavě svůj pohled na věc. Že jen nepřikyvuje? To jsem vždy ocenila. Pokud jste ve velkých problémech, obraťte se na ni, pomůže Vám. Velmi doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Je už to pár let kdy jsem chodila k paní doktorce Beránkové.Vděčně vzpomínám na její skupinové terapie,které mi pomohly.Děkuji paní doktorko.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je fajn.
Jen se mi zdá, že se ve své koncepci příliš drží Satirové a jejího druhu terapie, zaměřeného na původní rodinu (ze které člověk pochází), a pak se na ni snaží všechno naroubovat.
Připadalo mi, že nechce připustit, že některé problémy mohly vznoknout i později.
Také ve stacionáři myslím dost ztrácí čas vyráběním rodinných map, které k ničemu nejsou.
Jinak pokud jde o problém klienta, citlivě se mu věnuje, a její dotazy jsou trefné.

Nikomu neříká co má dělat, ale dokáže podpořit a taky pojmenovat problém.

Celkově ve mě zanechala velmi dobrý dojem, i když jsem ze závěrečné zprávy vyšla trochu jako psychopat se všemi možnými poruchami osobnosti. :)

Ale jinak je skvělá. Fakticky. Hned bych k ní do stacionáře šla znovu. pomohlo mi to.


Skvělá terapeutka, příjemná ženská.
V téměř rodinném a příjemném prostředí DDM se člověk cítí přijat a respektován.


Moc dobrá lékařka, jsou za ní vidět výsledky a ty pociťují i její klienti! Ti především, moc jí doporučuji, škoda jen, že takových není více!


Byl jsem v péči několika psychiatrů, ovšem paní doktorka Beránková mi dokázala otevřít dveře do velmi pevně uzavřených schránek mé duše, kdy došlo k uvolnění mých emocí a bloků, dokázala mě přimět zamyslet se nad věcmi, nebo odpovědět na otázku tak, že mě to rozplakalo, opravdu velmi dobrá odbornice s vysoce lidským přístupem. Zde nejde jen o to, napsat prášky, to může ve většině případů i váš praktický lékař, ale strávit s pacientem čas a umět vézt psychoterapeutický rozhovor. Většina psychiatrů tohle neumí nebo to nedělá, vinikající lékařka v daném oboru, velmi doporučuji.


D

Myslím si, že je velmi lidská.Mě osobně velmi pomohla.Bez ní bych nebyla tam, kde jsem teď.Myslím si,že má velmi mnoho zkušeností a dobrý pohled na svět. Jsem s ní spokojená.A dostatek času mi věnuje vždy.Neznám psychiatra,který by si s člověkem povídal 1,5 hodiny, 45 minut a dost. Vždy když je nějaká krizová situace dokáže ji vyřešit a poskytnout krizovou intervenci.Dodává mi sílu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti