Adresa

Dům duševního zdraví
Skautská 1081, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Dům duševního zdraví Naučit se mít ráda.

Paní doktorka Beránková mi zachránila život tím, že svoji práci milovala a dávala ji smysl. Naučila mě mít se ráda, mít ráda rodinu a přátelé. Přeji pokojné svátky a ráda bych se s ni ještě někdy setkala,
Děkuji,
Veronika Roztočilová

A
Ověřený profil

Paní doktorka je dobrá psychoterapeutka. Dává ale pacientům staré léky, za které už existují modernější varianty, to je podle mě mínus. Také když k ní chodíte, snaží se vás dostat do svého stacionáře třítýdeního, pak ještě ať chodíte ráno na stacionář. Nevím pak jste jak kdyby pohlceni celým ddz a výsledky to už nemá.

M
Ověřený profil

Jsem bývalá pacientka p. doktorky Beránkové,má dosud můj velký obdiv,připojuji se ke všem nejlepším hodnocením,naučila mě mou nemoc pojmenovatjak ji zvládat a jak s ní žít plnohodnotný život.Vážím si jí nejen jako lékařky,psychoterapeutky,vedoucí Domu duševního zdraví,ale hlavně jako člověka na správném místě.Děkuji,p.doktorko,,zdraví vás Milena Urbančíková


L
Ověřený profil

Jako lékařka i jako člověk je naprosto na vrcholu. Je velmi vstřícná, lidská, dokáže se vcítit a zároveň říct laskavě svůj pohled na věc. Že jen nepřikyvuje? To jsem vždy ocenila. Pokud jste ve velkých problémech, obraťte se na ni, pomůže Vám. Velmi doporučuji.


M
Ověřený profil

Je už to pár let kdy jsem chodila k paní doktorce Beránkové.Vděčně vzpomínám na její skupinové terapie,které mi pomohly.Děkuji paní doktorko.


Ověřený profil

Paní doktorka je fajn.
Jen se mi zdá, že se ve své koncepci příliš drží Satirové a jejího druhu terapie, zaměřeného na původní rodinu (ze které člověk pochází), a pak se na ni snaží všechno naroubovat.
Připadalo mi, že nechce připustit, že některé problémy mohly vznoknout i později.
Také ve stacionáři myslím dost ztrácí čas vyráběním rodinných map, které k ničemu nejsou.
Jinak pokud jde o problém klienta, citlivě se mu věnuje, a její dotazy jsou trefné.

Nikomu neříká co má dělat, ale dokáže podpořit a taky pojmenovat problém.

Celkově ve mě zanechala velmi dobrý dojem, i když jsem ze závěrečné zprávy vyšla trochu jako psychopat se všemi možnými poruchami osobnosti. :)

Ale jinak je skvělá. Fakticky. Hned bych k ní do stacionáře šla znovu. pomohlo mi to.


Skvělá terapeutka, příjemná ženská.
V téměř rodinném a příjemném prostředí DDM se člověk cítí přijat a respektován.


Moc dobrá lékařka, jsou za ní vidět výsledky a ty pociťují i její klienti! Ti především, moc jí doporučuji, škoda jen, že takových není více!


Byl jsem v péči několika psychiatrů, ovšem paní doktorka Beránková mi dokázala otevřít dveře do velmi pevně uzavřených schránek mé duše, kdy došlo k uvolnění mých emocí a bloků, dokázala mě přimět zamyslet se nad věcmi, nebo odpovědět na otázku tak, že mě to rozplakalo, opravdu velmi dobrá odbornice s vysoce lidským přístupem. Zde nejde jen o to, napsat prášky, to může ve většině případů i váš praktický lékař, ale strávit s pacientem čas a umět vézt psychoterapeutický rozhovor. Většina psychiatrů tohle neumí nebo to nedělá, vinikající lékařka v daném oboru, velmi doporučuji.


D

Myslím si, že je velmi lidská.Mě osobně velmi pomohla.Bez ní bych nebyla tam, kde jsem teď.Myslím si,že má velmi mnoho zkušeností a dobrý pohled na svět. Jsem s ní spokojená.A dostatek času mi věnuje vždy.Neznám psychiatra,který by si s člověkem povídal 1,5 hodiny, 45 minut a dost. Vždy když je nějaká krizová situace dokáže ji vyřešit a poskytnout krizovou intervenci.Dodává mi sílu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu