Alexander Otaševič, chirurg Orlová

MUDr. Alexander Otaševič

Chirurg

Masarykova 1000, Orlová
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Operace karpálního tunelu

U pana doktora jsem byla poprvé,na doporučení mojí paní doktorky,a můžu jenom doporučit.Pan doktor vše vysvětlí,je příjemný.

Pan doktor je pro mne skutečně nezbytný k životu. Zná mne jsem imunologicky komplikovaný pacient nikdo jiný krokem mne SI se mnou opravdu něco tady pouze pan doktor.Navštěvují ho více ne 13 let a opravdu neznám nikoho lepšího ve svém oboru než je Pan doktor Otasevic moc mi touto cestou děkuji .

Pana doktora Otaševiče hodnotím jako velmi sympatického a vlídného lékaře, který si získal mou důvěru právě velice lidským přístupem. A to je to, co pacient očekává od každého, kdo se na jeho ošetřování podílí, protože léky a lékařské výkony jsou jen jednou částí léčby. Tou druhou, velice důležitou části, je chování těch co pacienty ošetřují. Za moje ošetřování dávám 100 bodů a nepochybuji, že zaslouženě. Pokud jsou v našem zdravotnictví lidé s takovým příkladným, citlivým přístupem k pacientům, tak si myslím, že naše zdravotnictví má ještě naději se uzdravit. Ivan Lisý, Ostrava – Zábřeh.

Ze svých zkušeností mohu hodnotit pana Doktora jako špičkového chirurga.O své pacienty se vzorně stará i nad rámec svých povinností s lidským přístupem do úplného vyléčení,případně zajistí doléčení u špičkových odborníků v oblasti.Na pana Doktora se mohu obrátit kdykoliv,vždy rád poradí a pomůže.
Pane doktore děkuji.
BK

výborný!!!

Odborník na slovo vzatý, bohužel s chováním je to trochu horší....

Pan doktor je vynikající lékař a odborník ve svém oboru.Je profesionál a jeho přísného přístupu si vážím.
Pacientovi pomůže i nad rámec svých povinností.Osobně bych mu chtěl srdečně poděkovat za to, co pro mně udělal.

Velká spokojenost doporučuji!

Sice vypadá přísně až nepřístupně, ale jako lékař ve svém oboru je velmi kvalitní.

Stručný, výstižný, přesný