Nemocnice s poliklinikou
K nemocnici 76, Nový Jičín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Jiný

Naprosto úžasný pan doktor a skvělý člověk. Postup léčby podrobně vysvětlil. Vždy byl schopný pomoci při zhoršení mého zdravotního stavu. Nemůžu si vynachválit.

Pan doktor Kamler je jeden z mála skutečných lékařů, kteří opravdu léčí. Jeho lidský přístup a odborné znalosti rozhodně nejsou běžné. Díky jeho péči a rozhodnutí o odeslání na specializované pracoviště je maminka již téměř 10 let po transplantaci jater. Panu doktorovi vděčíme za to, že maminka žije.

Ano s panem Martinem P. musím souhlasit pan doktor je opravdu odborník,navíc příjemný a sympatický chlapík.

Pana doktora Kamlera, stejně jako všechny sestřičky, si nemohu vynachválit. Odbornost a přívětivé vystupování si získalo mou důvěru, i přes dosti morbidní prognózu. Pan doktor vše odborné trpělivě vysvětlil jak mě tak i mým příbuzným. Ve správný okamžik přenechal mou léčbu odbornějšímu pracovišti. Díky znamenitě odvedené práci lékaře se v současnosti těším výbornému zdarví. Pana doktora a gastroenterologickou poradnu novojičínské nemocnice vřele doporučuji.