MUDr. Aleš Bařinka

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Valašské Meziříčí Operace ruky

S panem chirurgem jsem moc spokojená.Lidský a profesionální přístup.Zachránil mi před několika lety úplnou hybnost v ruce.Moc mu ze srdce děkuji a kdybych si měla vybrat znovu ke komu půjdu na operaci,určitě bych chtěla zase k panu Bařinkovi.Ještě jednou moc děkuji a přeji mu jen to nejlepší.

Jsem necelý týden po složité operaci levé paže a musím opravdu uznat, že pan doktor Bařinka má lidský přístup a člověk má opravdu pocit, že mu chce pomoci.Je to doktor na správném místě. Zaslouží se velké poděkování a to i jeho kolektiv.

NEJLEPSI LEKAR JE PAN DOKTOR ALES BARINKA !!!!!!!!!

Pan Doktor Aleš Bařinka je výborný Doktor s velkym "D", ale také krásný člověk. Vyslechne pacienta, má kamarádský a přitom profesionální přístup. Je prostě takový "lidský, člověčí " ... žádný arogantní zvíře, jako většina doktorů. Ví, co dělá, což se v dnešní době o spoustě lékařů bohužel říct nedá !
Opravdu jenom DOPORUČUJI !!!