Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Semily

• „První moje návštěva u Mudr.Vlasákové na mě udělala opravdu dobrý dojem.Naprosto perfektní vystupování,odborné vyšetření a skvělá atmosféra v čekárně se setřičkou.Potíže s alergií mám několik let a teprve tato paní doktorka mi opravdu pomohla!Tedy mohu jen a jen poděkovat. Více

Dolní náměstí 14, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný lékař alergolog

• „Konečně jsem se dostal k tomu, abych tady nechal pochvalu panu doktorovi i sestřičce. Obvodní lékař můj problém s bolestmi spíše bagatelizoval a tak jsem se vydal k odborníkovi, nehledě na to ,že za 10 dní jsem měl odcestovat na lyže do ciziny a tam bych nerad vyhledával lékařkou pomoc. K tomu ještě víkend na krku a tak jsem si nedovedl představit, jak s bolestmi vydržím. Když jsem přišel, před ordinací čekali již čtyři lidé, po mně ještě další dva dorazili. Než dorazil pan doktor, sestřička zjistila, kdo přišel s jakým problémem. Někteří lidé dorazili s věcí, která nebyla akutní, ty odkázala na dny v následujícím týdnu. Pan doktor se mi věnoval bezmála 20 minut + další dvě kontroly v následujícím týdnu. Na dovolenou jsem odjel zdravý a lyžovačku jsem si opravdu moc užil. Díky pane doktore a sestřičko. Více

Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou Mapa

• Alergolog, Pediatr

„Jsem s Panem doktorem Joskou velmi spokojena. Je to milý a příjěmný člověk. Pomůže, poradí. Moje rodina k němu chodí skoro celá. Můžu doporučit. NIKDY bych k jiném alergologovi nešla. Více

Tyršova 394, Semily Mapa

Odborný lékař alergolog

• „Je to skvělý pan doktor, ceníme si jeho profesionality a příkladné péče. Zachránil život mým dětem jeho okamžitou pomocí i na Štědrý den. Neváhá pro dětské pacienty obětovat i osobní volno. Kdyby jen bylo víc takových ochotných lékařů...Jezdíme za nim již léta a naprostá spokojenost :-) Více

Kinského 2069, Turnov Mapa