MUDr. Alena Záveská

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Škroupova 441, Hradec Králové

Já chodím k paní doktorce už dobrých dvacet let a vždy na mě byla příjemná a nikdy mi špatně neporadila. Myslím si, že je to výborná lékařka. Žádné plomby mi nepřevrtává jak tu kdosi píše. A co udělá mi drží. Lamichová

Paní doktorka Zaveská je velice příjemná,v dětství sem si uštípl 2.zub ale ona vy ho skoro každé 3.měsíce přilepuje znova a znova.Sem velice rád za její ochodu.

Četl jsem to záporné hodnocení a nedá mi to, abych na ně nereagoval. Jsem také dlouholetým pacientem paní doktorky Záveské a poznal jsem práci i jiných zubních lékařů a proto mohu srovnávat. Otevřeně říkám, že dr.Záveská je rozhodně lékařkou, která dělá čest svému povolání a poslání lékaře. Ochota a velmi dobrý lidský i odborný přístup k pacientům je u ní při každé mé návštěvě naprosto běžná. Mě osobně velmi vyhovuje to, jak
mě všechno vysvětlí a nabídne varianty řešení. Každý kdo se o kterrémkoli lékaři chce vyjádřit, měl by si nejprve položit otázku, jaký já jsem pacient, co dělám pro to, abych byl zdráv a u zubů to platí také. ing. Skála

pani doktorka je sice mila a mozna i prijemna, ale jako zubni lekar se moc neosvedcila. temer cela rodina k ni chodime uz od meho detstvi, a az ted mi doslo, jak primo desny zubar to je. nejen ze sourozenec na ni nadava, protoze mu doslova zrasovala celou hubu, kazdy zub, ale i rodic neni spokojen. proto zvolili jineho zubniho lekare a udelali sakra dobre! jeji obvykla metoda je vyvrtat a zaplacnout ledabyle plombou. dle meho napr preventivni prohlidku odflakne, poradne se na jeste zdrave zuby nepodiva a uz se rejpe v tech zaplombovanych, aby je mohla znovu vrtat. zda se mi ze obcas si ty zdravotni problemy vymysly, aby mohla mit od pojistovny penize, nebo nevim. jsem mlady clovek, velmi mlady a zuby mam temer diky ni na odpis! jenom lepy a lepy amalganem a presto vypadava. a ze si nekteri chvali kratke objednaci doby? mozna to je vyhoda, ze nemusite dlouho cekat, ale vypada to ze nema ani zadne pacienty, protoze sami jiz prisli na jeji zpusob prace. na jine dentisty si musite pockat treba az pul roku, maji tak nabyte diare pacienty, ze nestihaji a proc? protoze jsou zrejme lepsi nez pani zaveska. clovek je z tohoto rozhorcen a znechucen. jine zuby az na ty statni mit nebude (a ty uz mozna taky ne, v dnesni dobe) a snad jen diky nude, kterou doktorka proziva, vam zuby prevrta tam a nazpatek bez ohledu na to v jakem stavu je mate! proto se vyvarujte teto ordinaci.

K paní doktorce chodím již dlouho,je moc hodná,lidská a šikovná všem doporučuji

ochotná,příjemná,profesionální a vždy se snaží co nejvíce vyhovět pacientovi.
nevnucuje pacientům pouze to nejdražší ale je ochotná vyhovět a doporučit i dostupné metody.

vždy ochotná a usměvavá má pochopení pro naše bolístky.Sestra je taky ochotná a tak se vždy ráda svěřím do jejich péče.víc takových ochotných lékařů které nezajímá jen vybírání poplatků.

Nejlepší stomatolog, kterého jsem poznala.Pečlivá, ochotná, příjemná, vynikající zubařka, s bolestí nenechá nikoho čekat, zubní náhrady-skvělé, jak se říká-rodinný lékař jak má být.Vždy dobře naladěná, jak jsem dřív chodila k zubaři s hrůzou, sem chodím docela ráda. Skvělá sestřička.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, dojíždím za ní z Prahy a neměnila bych. Je velmi profesionální, milá a ráda k budu chodit i nadále. Sestřička bezvadná. Díky!

Za svůj život jsem poznal více stomatologů.Paní doktorka je nejlepší z nich.Důvod: krátké objednací lhůty,čas objednání=času zavolání do ordinace,kvalitní práce,výborné praktické rady,co se týče ošetřování zubů,atd.Jsem s ní velmi spokojen