Praktický lékař pro dospělé
Dr. Martínka 7, Ostrava

Paní doktorce vděčím za život. Po předešlém "ošetření" na interním oddělení v nemocnici ve Vítkovicích, kde mne odbyli se špatnou diagnózou (prý psychické potíže), paní doktorka pouhým pohledem určila a posléze vyšetřením potvrdila správnou diagnózu + okamžitý převoz do nemocnice, jak se říká za 5 minut 12. Není to můj ošetřující lékař, pouze zastupovala mého doktora. Přesto se dodnes zajímá o můj zdravotní stav. Co víc k tomu říct? Co víc si přát od lékaře?

Velmi příjemná při jednání, pečlivá při prevenci i problémech. Jen je třeba se připravit na čekárnu a většinou na běhání po jí doporučených odbornících.

Paní dotorka je nepříjemná a neustále otrávená. Nedá se s ní pořádně komunikovat. Určitě nedoporučuji

Opravdu skvělá lékařka. Vždy mi pomohla během krátké doby a je velice starostlivá

Paní doktorku doporučuji, je fakt, že jsou trochu delší čekací doby před ošetřením, ale je to tím, že se snaží pacientům věnovat. Problémům se snaží předcházet a bere na vědomí finanční možnosti svých pacientů.

Doporučuji,velice příjemná,vstřícná a důkladná.

K paní doktorce jsem přešla před 3lety z důvodu stěhování, náhodně jsem zaklepala zrovna u jejich dveří. Od té doby jsem maximálně spokojená s jejím lidským, milým, upřímným přístupem, poradí, vysvětlí, pomůže, na nic si nehraje, každý problém řeší i posláním k obdorným lékařům, aby se nic nezanedbalo. Vždy vyhledává léky s nejmenším doplatkem, když ji požádám, aby nebyly moc drahé, nesnaží se na lidech vydělávat, krom poplatku 30Kč za které nemůže. Sestřička také příjemná. čekací doba v čekárně je delší, cca 2hodiny, pokud jdete dopoledne, kolem oběda a těsně před koncem ord. doby je to volnější. Paní doktorku doporučuji, bydlím 30km od Ostravy a jezdím až k ní.

Paní doktorka je velice ochotná, vždy se mi snažila poradit a pomoct a vždycky se mi věnovala opravdu důsledně. Nemůžu si stěžovat, jediné minus je čekací doba,ale to je asi všude stejné.

Paní doktorka Zátopková je velmi ochotná pomoci v nemoci a snaží se najít vždy nejvhodnější řešení. Také její sestřička je velmi milá, vždy usměvavá, ochotná a není jí zatěžko nám pomoci s čímkoliv.

Paní doktorka je velmi znalá. Vždy pomůže a tím nemám na mysli, že umí vyléčit chřipku. Poradí, když odborníci jsou v koncích.