Adresa

Masarykova 900, Orlová
Gyn ALW s.r.o., gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

M
Ověřeny pacient

K paní dr jsem začala chodit ve svých 17 letech, první HA, preventivky, vše ok. Pak přišlo těhotenství a její přístup se mi zdál laxní. Začala jsem se zajímat o vyšetření, ultrazvuky a vše bylo špatně.. nemá, není nebo to vlastně nepotřebuju. Takže já jsem v půlce těhotenství přešla k jinému lékaři. Jaké tam byly kabinky snad ani nebudu komentovat.. :D opravdu všichni slyší všechno. Míša

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Dojíždím za p.doktorkou již dlouhá léta z Karviné a neměnila bych.Je to lékařka na správném místě! Vždy milá,příjemní,poradí a ať se zeptám na cokoliv,vždy odpoví bez poznámek.Při každé prevent.prohlídce udělá UZ,stěry a doporučí vždy co nejlépe.Škoda jen,že už je v dúchodovém věku a proto si přeji,ať ordinuje co nejdéle to půjde.Touto cestou ji vyjadřuji velký dík a určitě v tomto hodnocení nejsem sama.


moc šikovna, i ta nova doktorka, jemná , zajima se o problemy, vse vysvetli, doporucuji


Spokojenost


Ověřeny pacient

Starší paní, slušná, zajímající se, téměř bez bolesti, ale silně prosazující HA (pořád mi ji nutila navzdory tomu, že ji nechci). Dlouhé čekací doby a kabinky, kde je úplně vše slyšet (z ordinace, sesterny). Sestra řeší s pacientkami intimní detaily před dalšími.
nikdy jsem ovšem žádné potíže neměla, tak nevím, jak by reagovala při problémech
Jana K. (Orlová)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


tak nevím , když jsem přečetla tahle hodnocení , nevím , co tím ty ženy sledují.Mne pani doktroka zachránila život a ty ,co jimnení milá ,A´T jdou jinam a pani doktoru nepomlouvají , má pacientek beztak dost.Byla jsem i u té nové , je taky moc šikovná. Neměnila bych.


J
Ověřeny pacient

No pokud vím, paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné,ale pokud jde o vyšetření tak nevím nevím, na potíže s výtokem existuje asi jen jeden druh čípků a samozřejmě všem známý ROSALGIN......no a pokud se jedná o dvou měsíční bolesti v podbříšku či vaječníků, tak mi bylo řečeno, že to nic není. Takže se léčím sama a chodím pouze na preventivky a nechat si předepsat antikoncepci, to je vše....také jsem uvažovala o změně doktora,ale zatím to nechávám tak, snad až příjde něco dalšího, tak se konečně rozhoupu.


Paní doktorka i sestřička jsou pro mě nejlepší,pokaždé vyšetří jemně a nestalo se mi, že by mi neporadila. Chodím k ní už od 17 let a mám dvě děti,v těhotenství jsem měla problémy, ale s paní doktorkou jsme vše zvládly. Tímto moc děkuji. Hodnocení, že někde čekám, když jsem objednaná, jsou pro mě směšná.


H
Ověřeny pacient

I když je sestřička trošku nepříjemná ráda k paní doktorce chodím, minule mi sama navrhla očkování proti rakovině děložního čípku. Když jsem u ní byla akutně s herpes tak mě poslala na kožní k svému manželovi a ten mě vzal přednostně.Pak jsem měla jít znovu za ní a ptala se co mi předepsal. Je to super lékařka


J

moc dobrá doktorka, mně teda udělá vše včetně odběrů a ultrazvuku, a to i když přijdu mimo preventivku a taky si můžu kdykoli postěžovat , moje kamarádky jsou s ní taky spokojené, nemůžu hodnotit jinak než na výbornou


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti