Gyn ALW s.r.o., gynekologie
Masarykova 900, Orlová

K paní dr jsem začala chodit ve svých 17 letech, první HA, preventivky, vše ok. Pak přišlo těhotenství a její přístup se mi zdál laxní. Začala jsem se zajímat o vyšetření, ultrazvuky a vše bylo špatně.. nemá, není nebo to vlastně nepotřebuju. Takže já jsem v půlce těhotenství přešla k jinému lékaři. Jaké tam byly kabinky snad ani nebudu komentovat.. :D opravdu všichni slyší všechno. Míša

Dojíždím za p.doktorkou již dlouhá léta z Karviné a neměnila bych.Je to lékařka na správném místě! Vždy milá,příjemní,poradí a ať se zeptám na cokoliv,vždy odpoví bez poznámek.Při každé prevent.prohlídce udělá UZ,stěry a doporučí vždy co nejlépe.Škoda jen,že už je v dúchodovém věku a proto si přeji,ať ordinuje co nejdéle to půjde.Touto cestou ji vyjadřuji velký dík a určitě v tomto hodnocení nejsem sama.

moc šikovna, i ta nova doktorka, jemná , zajima se o problemy, vse vysvetli, doporucuji

Spokojenost

Starší paní, slušná, zajímající se, téměř bez bolesti, ale silně prosazující HA (pořád mi ji nutila navzdory tomu, že ji nechci). Dlouhé čekací doby a kabinky, kde je úplně vše slyšet (z ordinace, sesterny). Sestra řeší s pacientkami intimní detaily před dalšími.
nikdy jsem ovšem žádné potíže neměla, tak nevím, jak by reagovala při problémech
Jana K. (Orlová)

tak nevím , když jsem přečetla tahle hodnocení , nevím , co tím ty ženy sledují.Mne pani doktroka zachránila život a ty ,co jimnení milá ,A´T jdou jinam a pani doktoru nepomlouvají , má pacientek beztak dost.Byla jsem i u té nové , je taky moc šikovná. Neměnila bych.

No pokud vím, paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné,ale pokud jde o vyšetření tak nevím nevím, na potíže s výtokem existuje asi jen jeden druh čípků a samozřejmě všem známý ROSALGIN......no a pokud se jedná o dvou měsíční bolesti v podbříšku či vaječníků, tak mi bylo řečeno, že to nic není. Takže se léčím sama a chodím pouze na preventivky a nechat si předepsat antikoncepci, to je vše....také jsem uvažovala o změně doktora,ale zatím to nechávám tak, snad až příjde něco dalšího, tak se konečně rozhoupu.

Paní doktorka i sestřička jsou pro mě nejlepší,pokaždé vyšetří jemně a nestalo se mi, že by mi neporadila. Chodím k ní už od 17 let a mám dvě děti,v těhotenství jsem měla problémy, ale s paní doktorkou jsme vše zvládly. Tímto moc děkuji. Hodnocení, že někde čekám, když jsem objednaná, jsou pro mě směšná.

I když je sestřička trošku nepříjemná ráda k paní doktorce chodím, minule mi sama navrhla očkování proti rakovině děložního čípku. Když jsem u ní byla akutně s herpes tak mě poslala na kožní k svému manželovi a ten mě vzal přednostně.Pak jsem měla jít znovu za ní a ptala se co mi předepsal. Je to super lékařka

moc dobrá doktorka, mně teda udělá vše včetně odběrů a ultrazvuku, a to i když přijdu mimo preventivku a taky si můžu kdykoli postěžovat , moje kamarádky jsou s ní taky spokojené, nemůžu hodnotit jinak než na výbornou