Praktický lékař pro dospělé
Lumírova 2, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ordinace paní doktorky funguje skvěle,opravdu odborník na svém místě.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je naprosto výjimečná. Člověk si to naplno uvědomí, když se srazí s realitou, například v nemocnici.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní MUDr. Alena Tichá je velice erudovaná a empatická lékařka. Pro mě ta nejlepší, kterou jsem kdy potkala.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je nejen skvělý odborník, ale i skvělý člověk. Empatická, poradí, pomůže... Vážím si toho, že je má lékařka. Přeji jí v životě jen štěstí a ať se jí vrátí vše dobré, co dává :-).

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

P.dotorka je člověk na svém místě,je vstřícná s lidským přístupem.chodíme k ní celá náš rodina.jsme rádi ze můžeme být její pacienti.pochvala patří i sestřičce Janikova ludmila

Přístup paní doktorky je vždy profesionální,pacientovi vždy vysvětlí,poradí je v prvé řadě člověk ,který se nad pacienty nepovyšuje, je to prostě paní doktorka pro kterou je pět hvězdiček málo,taktéž patří pochvala sestříčce.....jsou prostě obě dvě SUPER....DĚKUJEME Piseční

Vstřícná,ochotná,s lidským přístupem , jsem velmi spokojena nejen já, ale také syn Nesmím opomenout i sestřičku, rovněž vždy milá, ochotná a vstřícná

Mám moc rád paní doktorku.strašně moc pro mně udělala a vážím si toho.Jsem strašně rád,že ji mám.Sestřička je taky super.

MUDr. Tíchá ,vždy ochotná,milá a velice chytrá,Chodí k ní celá naše rodina 3 generace a jsme s ní velice spokojeni,také s její sestřičkou Maruškou, všem doporučuji Jana L s rodinou

Paní doktorka je dáma na tom správném místě. Nic nezanedbá, je vstřícná a milá. :-)