Lumírova 2, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

P.dotorka je člověk na svém místě,je vstřícná s lidským přístupem.chodíme k ní celá náš rodina.jsme rádi ze můžeme být její pacienti.pochvala patří i sestřičce Janikova ludmila

Přístup paní doktorky je vždy profesionální,pacientovi vždy vysvětlí,poradí je v prvé řadě člověk ,který se nad pacienty nepovyšuje, je to prostě paní doktorka pro kterou je pět hvězdiček málo,taktéž patří pochvala sestříčce.....jsou prostě obě dvě SUPER....DĚKUJEME Piseční

Vstřícná,ochotná,s lidským přístupem , jsem velmi spokojena nejen já, ale také syn Nesmím opomenout i sestřičku, rovněž vždy milá, ochotná a vstřícná

Mám moc rád paní doktorku.strašně moc pro mně udělala a vážím si toho.Jsem strašně rád,že ji mám.Sestřička je taky super.

MUDr. Tíchá ,vždy ochotná,milá a velice chytrá,Chodí k ní celá naše rodina 3 generace a jsme s ní velice spokojeni,také s její sestřičkou Maruškou, všem doporučuji Jana L s rodinou

Paní doktorka je dáma na tom správném místě. Nic nezanedbá, je vstřícná a milá. :-)

Stačí jediné slovo-vynikající

paní doktorka Tichá je člověk na svém místě jsem s ní velice spokojená a to nejen já,ale i obě mé dcery,jsem ráda,že jí mám a paní doktorce plné důvěřuji.Nesmím opomenout i sestřičku-rovněž jak paní doktorka vždy milá,ochotná a vstřícná.Děkuji oběma za všechno co pro mne udělaly.

Jsem velice ráda,že v této těžké době mám lékařku,která nejen rozumí svému řemeslu ale dovede i poradit,usmát se na pacienta,což se v dnešní době nějak vytratilo z našeho života.Už její přístup a úsměv pohladí.Děkuji,že jste paní doktorko.J.A

Vstřícná,ochotná,s lidským přístupem a hlavně s výborným přehledem o současném dění v různých oborech mediciny.Děkuji,že už když musím být pacientem,že jsem jejím pacientem.