Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Jírovcova 2, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Paní doktorka Průšová léčí mé 3 syny postupně už 14 let, nikdy nezaváhala a neurčila nám špatně diagnozu. Preventivní prohlídky provádí pečlivě a nikdy nic nezanedbala.Vždy velmi ochotně poradí se vším, co nás trápí a zajímá. Nepředepisuje antibiotika a neočkuje zbytečně něco ,co nepovažuje pro děti za vhodné. Paní doktorku Šindelářovou, která zaskakuje v její nepřítomnosti považuji taky za výbornou lékařku.

Vyborna pediatricka s letitymi zkusenostmi.

Ověřený profil

tak tatot doktorka je Pani Doktorko,fakt nic nenecha v nahode a je moc hodna a prijemna,nemela jsem sni zadny problem


Mě paní doktorka zklamala, dceru po úrazu ruky neposlala na RTG, takže máme znetvořený prst, léčba pak tedy byla zbytečně dlouhá. Později nepoznala u dcery zápal plic, raději jsem se přehlásila k jiné pediatře, při střevních obtížích neprovedla ani výtěr z recta...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi kvalifikovany lekar.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená,jsem štastná ,že ji máme.Vždy dobře diagnostikovala a nic nezanedbala.Opravdu zbytečně nedává antibiotika,jak už tu někdo psal,což mi vyhovuje.Na zástup taky občas narazím,ale vždy je tam taková starší paní doktorka,za ta léta určitě i odborník,takže mi to vůbec nevadí.


Paní doktorka je velmi milá, usměvavá, ale nebere na vědomí vaše názory a znalosti ohledně dítěte. Místo aby podpořila rozkojující se matku a dodala jí důvěru, nasadí dítěti umělé mléko. Má své názory a vaše ji nezajímají.


Dobrá lékářka, příjemná. Vždy správně určila diagnózu a následně léčila. Nedává zbytečně atb.
Ale občas problémy bagatelizuje a když je plná čekárna, je ve stresu, který né moc dobře zvládá (je nepříjemná, umí položit telefon). Ráda s úsměvem vám sdělí, že vaše obavy jsou zbytečné, neboť nemáte pravdu (skoro vždy). U zastupujících lékařů se v tu chvíli stává doktorem sestřička.
Spíše doporučuji, neboť odbornost u pí doktorky je na vysoké úrovni a to je nejdůležitější. Po odborné stránce jsme maximálně spokojeni.


Ověřený profil

Jsme velmi spokojeni. Důsledná, milá, ochotná, zajímá se. Příjemná ordinace. Pocit, že jsou tam pro "nás" a kdykoli se na ně můžem obrátit.


H

Skvělý přístup, pěkná ordinace, dle mého názoru nejlepší pediatr minimálně v Brně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu