Alena Pliščinská, praktický lékař Hradec Králové

MUDr. Alena Pliščinská

Praktický lékař

26 názorů

Uložit


Adresa

Františka Halase 1050, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

E
Ověřeny pacient

Dnes si zařizuji odchod od paní doktorky, protože skutečně musím ( stěhuji se ). Nic mě v poslední době nemrzelo víc. K paní doktorce jsem chodila léta. Vždy jsem byla maximálně spokojená a pokud bych někdy v budoucnu měla opět volit, první mě napadne ona. Chtěla bych jí za vše moc poděkovat a popřát mnoho zdraví a spokojenosti.
Eva T.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná pomoci, chodím k ní již přes dvacet let já i moje rodina. Neznám lepší lékařku co má i velmi příjemnou sestru.


F
Ověřeny pacient

Paní doktorka má lidský přístup k pacientům, kterým opravdu naslouchá! Přeji jí pevné zdraví a ještě hodně dlouhou lékařskou službu :)


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka si toto hodnocení zaslouží.Mohu to potvrdit,chodím k ní již přes 30 let.Je profesionální,ale také lidská,trpělivá a svědomitá.Není nic co by se jí dalo vytknout.Skláním se před ní a přeji hodně síly.Ať nám hodně dlouho vydrží.Jsme ji vděční a máme ji rádi.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodí už třetí generace naší rodiny - já, dcera a vnučka. Vzhledem k naší spokojenosti k ní teď začne chodit i můj devatenáctiletý vnuk. Pro nás je to rodinná lékařka


Velmi dobrá lékařka, dobrý osobní přístup, kvalitní péče.


Ordinační hodiny na dobré úrovni, vyšetření v rámci návštěvy bez předchozího objednání. Vůči pacientům vystupování na vysoké společenské úrovni, v rámci lékařského vyšetření se projevuje profesionální úroveň a lidský přístup k ošetřovaným pacientům.


Paní doktorka je i mou lékařkou již několik dlouhých let a není jediná chyba kterou by ji člověk mohl vytknout, svědomitá, milá, ochotná, pečlivá a dokonalá i ve své odbornosti. Děkujeme paní doktorko.Marková


lidský přístup,profesionalita,velmi milá


Ověřeny pacient

Ochotná, příjemná a usměvavá paní doktorka. Nic nezanedbává, a tak jsem zdráv.
I.K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti