Alena Pliščinská, praktický lékař Hradec Králové

MUDr. Alena Pliščinská

Praktický lékař Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Františka Halase 1050, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Dnes si zařizuji odchod od paní doktorky, protože skutečně musím ( stěhuji se ). Nic mě v poslední době nemrzelo víc. K paní doktorce jsem chodila léta. Vždy jsem byla maximálně spokojená a pokud bych někdy v budoucnu měla opět volit, první mě napadne ona. Chtěla bych jí za vše moc poděkovat a popřát mnoho zdraví a spokojenosti.
Eva T.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná pomoci, chodím k ní již přes dvacet let já i moje rodina. Neznám lepší lékařku co má i velmi příjemnou sestru.


F
Ověřeny pacient

Paní doktorka má lidský přístup k pacientům, kterým opravdu naslouchá! Přeji jí pevné zdraví a ještě hodně dlouhou lékařskou službu :)


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka si toto hodnocení zaslouží.Mohu to potvrdit,chodím k ní již přes 30 let.Je profesionální,ale také lidská,trpělivá a svědomitá.Není nic co by se jí dalo vytknout.Skláním se před ní a přeji hodně síly.Ať nám hodně dlouho vydrží.Jsme ji vděční a máme ji rádi.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodí už třetí generace naší rodiny - já, dcera a vnučka. Vzhledem k naší spokojenosti k ní teď začne chodit i můj devatenáctiletý vnuk. Pro nás je to rodinná lékařka


Velmi dobrá lékařka, dobrý osobní přístup, kvalitní péče.


Ordinační hodiny na dobré úrovni, vyšetření v rámci návštěvy bez předchozího objednání. Vůči pacientům vystupování na vysoké společenské úrovni, v rámci lékařského vyšetření se projevuje profesionální úroveň a lidský přístup k ošetřovaným pacientům.


Paní doktorka je i mou lékařkou již několik dlouhých let a není jediná chyba kterou by ji člověk mohl vytknout, svědomitá, milá, ochotná, pečlivá a dokonalá i ve své odbornosti. Děkujeme paní doktorko.Marková


lidský přístup,profesionalita,velmi milá


Ověřeny pacient

Ochotná, příjemná a usměvavá paní doktorka. Nic nezanedbává, a tak jsem zdráv.
I.K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti