Františka Halase 1050, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Dnes si zařizuji odchod od paní doktorky, protože skutečně musím ( stěhuji se ). Nic mě v poslední době nemrzelo víc. K paní doktorce jsem chodila léta. Vždy jsem byla maximálně spokojená a pokud bych někdy v budoucnu měla opět volit, první mě napadne ona. Chtěla bych jí za vše moc poděkovat a popřát mnoho zdraví a spokojenosti.
Eva T.

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná pomoci, chodím k ní již přes dvacet let já i moje rodina. Neznám lepší lékařku co má i velmi příjemnou sestru.

F

Paní doktorka má lidský přístup k pacientům, kterým opravdu naslouchá! Přeji jí pevné zdraví a ještě hodně dlouhou lékařskou službu :)

Paní doktorka si toto hodnocení zaslouží.Mohu to potvrdit,chodím k ní již přes 30 let.Je profesionální,ale také lidská,trpělivá a svědomitá.Není nic co by se jí dalo vytknout.Skláním se před ní a přeji hodně síly.Ať nám hodně dlouho vydrží.Jsme ji vděční a máme ji rádi.

K paní doktorce chodí už třetí generace naší rodiny - já, dcera a vnučka. Vzhledem k naší spokojenosti k ní teď začne chodit i můj devatenáctiletý vnuk. Pro nás je to rodinná lékařka

Velmi dobrá lékařka, dobrý osobní přístup, kvalitní péče.

Ordinační hodiny na dobré úrovni, vyšetření v rámci návštěvy bez předchozího objednání. Vůči pacientům vystupování na vysoké společenské úrovni, v rámci lékařského vyšetření se projevuje profesionální úroveň a lidský přístup k ošetřovaným pacientům.

Paní doktorka je i mou lékařkou již několik dlouhých let a není jediná chyba kterou by ji člověk mohl vytknout, svědomitá, milá, ochotná, pečlivá a dokonalá i ve své odbornosti. Děkujeme paní doktorko.Marková

lidský přístup,profesionalita,velmi milá

Ochotná, příjemná a usměvavá paní doktorka. Nic nezanedbává, a tak jsem zdráv.
I.K.