Sam. ordinace PL pro dospělé
Františka Halase 1050, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Je nemožné se jim dovolat. Za týden jsem to zkusila cca 15x a ani jednou to nezvedli. Tak jsem přišla v pátek dopoledne kdy už mi bylo lépe a to jsem zjistila že mají jenom pacienty na objednání. Jak se mám objednat když nikdo nezvedá mobil?? A takhle to je pořad dokola. Jednou jsem potřebovala neschopenku ale klasicky jsem se jim nemohla dovolat. Pak už jsem to vzdala a v práci mi to napsali jako dovolenou. STRAŠNÉ

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Telefonická komunikace je téměř nemožná. Telefon nikdo nezvedá, takže objednat se nebo pouze požádat o e recept je velmi obtížné.
Při kontrole zdravotního stavu seniorky (cca 80 let) byl pouze změřen tlak, obdržen předpis na léky potlačující bolest a tím veškerá péče končí.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velice milá, vstřícná, empatická. Nicméně veliké mínus vidím v absolutní nemožnosti se dovolat do ordinace. A pokud nebydlíte v HK a nemůžete si jít vysedět svůj čas, tak jak se jinak domoci objednání či léků ?

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka sice je příjemná, ale do ordinace nemáte šanci se dovolat. Takže i s žádostí o běžné léky musíte vysedět mezi nemocnými pacienty v čekárně. V dnešní době je to hodně velké mínus.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, ale pokud voláte do ordinace, tak máte smůlu, telefon zvoní vedle sestry, ale ta ho nezvedá. dnes jsem to viděl na vlastní oči.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je jedna z nejlepších co znám. Je empatická, lidský přístup a hlavně odbornost na prvním místě. Spolu se sestřičkou je to jedna nejkvalitnějších ordinací v Hradci králové. Krásný

Dnes si zařizuji odchod od paní doktorky, protože skutečně musím ( stěhuji se ). Nic mě v poslední době nemrzelo víc. K paní doktorce jsem chodila léta. Vždy jsem byla maximálně spokojená a pokud bych někdy v budoucnu měla opět volit, první mě napadne ona. Chtěla bych jí za vše moc poděkovat a popřát mnoho zdraví a spokojenosti.
Eva T.

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná pomoci, chodím k ní již přes dvacet let já i moje rodina. Neznám lepší lékařku co má i velmi příjemnou sestru.

Paní doktorka má lidský přístup k pacientům, kterým opravdu naslouchá! Přeji jí pevné zdraví a ještě hodně dlouhou lékařskou službu :)

Paní doktorka si toto hodnocení zaslouží.Mohu to potvrdit,chodím k ní již přes 30 let.Je profesionální,ale také lidská,trpělivá a svědomitá.Není nic co by se jí dalo vytknout.Skláním se před ní a přeji hodně síly.Ať nám hodně dlouho vydrží.Jsme ji vděční a máme ji rádi.