jak sestřička tak i pani doktorka za výbornou

Paní doktorka je velice milá, vstřícná, ochotná a dle mého názoru i odbornice na svém místě. Navštěvuje ji celá naše rodina, doporučila jsem ji i dalším svým známým, kteří se k ní po špatných zkušenostech se svou předchozí lékařkou, též přeregistrovali. Všichni jsme s ní velmi spokojeni, rozhodně odmítám názor, že nemoci léčí od stolu.Právě naopak, je velice pečlivá a nikdy nic nezanedbá, pokud má jakékoli pochybnosti, vždy odešle ještě na odborné vyšetření. Velkou výhodou je to, že u ní opravdu nikdy dlouho nečekáte, ne však proto, že by měla nouzi o pacienty, ale proto, že se plně věnuje své práci, ne jako má původní lékařka, která, (byť měla plnou čekárnu pacientů)upřednostňovala určité lidi, se kterými strávila i více jak hodinu ve své ordinace, takže se nejednou stalo, že po několikahodinovém čekání jsem to vzdala. Také je zde možnost objednat se, což jistě spousta lidí též ocení. Stejně příjemná a ochotná je i její sestřička,mohu je obě jedině doporučit.

Tato lékařka je opravdu na svém místě.Je milá, vstřícná, usměvavá, vždy ochotná naslouchat pacientům a nehledí na čas,kterého i tak moc nemá.V jejím "závěsu je i její sestřička, která má vlastně stejné vlastnosti.Je to prostě vynikající dvojka.patří jim poděkování a přání nás pacientů, aby taková zůstala i nadále.Nezbývá než dodat .....DĚKUJEME..............Jaroslava a Jan Fialovi

Paní doktorka Moutvičková je velmi dobrá profesionálka a přes svůj mladý věk i velice dobrý diagnostik. Je svědomitá,přívětivá,nic nebere na lehkou váhu.Léky si můžete objednat telefonicky a následně si jen vyzvednete recept,takže nemusíte čekat v čekárně až na vás přijde řada.
Její sestra je příjemná,obětavá,šikovná a velice vstřícná.Mohu jen chválit.

Velmi dobrý,lidský přístup k pacientům.Erudované vysvětlení daného problému a nemoci.Velmi kvalitní určení nemoci a následné léčby.

Paní doktorka je výborný lékař a já osobně k ní nemám nejmenší vítku

Paní doktorka je skvělá a naše celá rodinka je velice spokojena.

MUDr.Moutvičková je velice příjemná bytost s lidským přístupem ke mně i k mé manželce.Nemáme nejmenší výtku.Pečlivě se o nás stará již několik let a za to jsme jí vdeční.

Můj přítel, který se včera   vyjádřil k práci p. MUdr. Moutvičkové na těchto stránkách ,mně zavolal, abych si přečetl na internetu co o ni v září minulého roku někdo napsal.

Velmi mne to překvapilo a docela hodně pobouřilo, protože se mi doktorka jeví v absolutně opačném světle. Na mne to dělá dojem, že si pisatel vyřizuje účty a to hodně přízemním způsobem, se záměrem poškodit za každou cenu a ne hodnotit její práci. Připouštím ale, že ,,není na světě člověk ten aby se zalíbil lidem všem´´ ale v případě doktorky Moutvičkové si myslím, že se ani nemůže někomu nezalíbit. MUDr. Moutvičková je pro mne jeden z nejlepších lékařů, který nás kdy ošetřoval. Mám pro toto tvrzení mnoho důvodů.   Její obětavost, jednání a profesionalita sou příkladné.

To co bylo napsáno pod označením Newroad je přesné a výstižné a tak ji hodnotí u nás na vsi každý.

Jako starší člověk, trpím určitými zdravotnímu neduhy. Z těchto důvodů docházím asi tak jednou za měsíc již několika let do ordinace p. dr. Moutvičkové. Po přečtení třech po sobě jdoucích negativních ohodnoceních (zajímavé je, že v jediném týdnu a dělá to na mne dojem i podobný rukopis) je mi velmi smutno a hodně se hanbím za toho (ty), který má (mají) takovou odvahu, že dokáže tak záporně ohodnotit - byť příměrem - činnost naší doktorky, doktorky Moutvičkové.

V mém příspěvku nebudu hodnotit p. doktorku po odborné stránce, i když bych za ty léta návštěv a zkušeností bych jistě mohl. Ale chtěl bych jen poznamenat, že jsem slyšel mnoho posudků výrazně kladných nejen od jejich pacientů, ale i od lidí, kteří přišli s p. doktorkou do styku jak při LSPP tak i v domově důchodců.

Jedno však mohu bez uzardění veřejně prohlásit za sebe a celou naší rodinu.. Jako celek je ordinace dr. Moutvičkové na velmi vysoké úrovni . Nikdy se mi nestalo, aby se začalo ordinovat třeba i s malým zpožděním. Pokud vstoupíte do ordinace vždy na vás dýchne něco hřejivého a příjemného, což ihned vytváří důležitý pocit důvěry. Tuto atmosféru navodí už prvotní pohled a přijetí od p. doktorky, která je velmi jemný a citlivý člověk profesionál. Stejně příjemná a ochotná je její sestřička a z mého, pohledu hodnotím ordinaci dr. Moutvičkové jako jednu z nejlepších ordinací o oblasti.

Ještě si dovolím poznámku té prázdné čekárně. Mám osobně vypozorováno, že p. doktorka dokonale ovládá svůj zdravotnický program a PC. který ji v práci nezdržuje, ale naopak práci výrazně zrychluje a proto se celková doba na ošetření jednoho pacienta přirozeně zkracuje. Ochota a profesionální přístup byl vždy příkladný. Neměl jsem s paní doktorkou a její sestřičkou nikdy žádná problémy. Pokud jsem byl na kontrolách u jiných specialistů, nikdy se nevyjadřovali záporně k léčbě, kterou paní doktorka zavedla.

Závěrem, vyslovuji, přesvědčení, že výše uvedená vyjádření jsou z kategorie bulváru, a nechce se mi věřit, že jejich vyjádření jsou pravdivá, neboť moje dlouhodobá zkušenost je právě opačná ve všech bodech uváděné negace.

Z hodnotících textů čiší zloba a zášť a proto se omlouván paní doktorce, že moje podpora a vyjádření zůstane v anketě anonymní, neboť se bojím zloby podobných lidí. Při nejbližší návštěvě ji to sdělím.Velmi bych si přál aby, za svou ochotu, nevšední obětavost a odbornou erudovanost, kterou denně odevzdává nám pacientům, se jí dostalo spravedlivé ohodnocení. Připouštím, že jsou možná v některém ohledu i lepší lékaři, ale moje odhodnocení je velmi dobrý a z uvedených důvodů ji doporučuji každému, který touží po velmi zodpovědném, kvalitním a poctivém lékaři.