Adresa

Praktický zubní lékař
bří Mrštíků 38, Břeclav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Já jsem s paní zubařkou velmi spokojena. Také chodím několikrát, protože mám vždy několik nálezů (poděděná dispozice). Svou dceru jsem u ní také zaregistrovala. Je to velice příjemná paní zubařka.

Ověřený profil

Paní doktorka mi při povinných návštěvách zubaře na základní škole zničila nově narostlé jedničky nahoře. Moc jí děkuji, že jsem si prožila tolik bolesti a po 20 letech mám s těmito dvěma mrtvými zuby problémy.
Cpala mi černou plombu na přední zuby, když jsem si zašla k paní primářce, její nadřízené a ta mi udělala v té době dost neobvyklý bílý kompozit, paní doktorka Kalincová mi plomby vylámala se slovy: Matka z tebe chtěla mít krasavici? A výplň nedala novou. Takže záněty do obou zubů, tahání nervů...atd.

Takže paní doktorko, jak se říká Kalinec je super zubař, ale k jeho ženě ani náhodou!

Pokud chcete mít hezké zuby, jděte jinam.

bývalá pacientka z Tvrdonic

Tuto zubařku rozhodně nedoporučuji. Je pravda, že provádí zbytečné úkony, mám stejnou zkušenost - s každým zubem jsem u ní byla x krát, než se jí podařilo dát ho do pořádku. Je značně nepříjemná a arogantní, sestřička to stejné.


J

Velice sympatická paní, vše co mě trápilo mi vyléčila a nestěžuju si, je pravda, že jsem tam musel chodit častokrát, ale je třeba brát v úvahu, že má plán lidí a když tam dojdete po delší době a máte více nálezů, tak musíte počítat, že to neudělá najednou. Malá výtka je, že by mohla používat rukavice, když Vám dělá výkon v ústech, ikdyž absolutně dodržuje hygienu rukou.Ale práci dělá bezvadně. Takže velmi dobrá!


K

K paní doktorce jsem přešla na doporučení svého kamaráda a jsem velice spokojená, co se nedá říct o mém předchozím zubaři MUDr. Kotkovi z Kobylí. Velmi příjemná, u vrtání si zpívá, dala mi zuby do pořádku


P

Příjemná a pečlivá pani doktorka,přísná na ústní hygienu.


Příjemná a milá paní zubařka. Nikdy jsem s ní neměla problém.


provádí zbytečné úkony


Došlo k chybě, zkuste to znovu